Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ahoy
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Forum Theater
Sittard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Fort33
Leusden
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
La Madeleine
Brussel
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Theaterboerderij
Ekehaar
Gigant
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Paard
Den Haag
Klein Theater
Dinxperlo
De Harmonie
Leeuwarden
Bootstraat
Hasselt
Zuiderpershuis
Antwerpen
De Eendracht
Gemert
Merleyn
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
Luctor et Emergo
Rilland
Cacaofabriek
Helmond
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
Spant!
Bussum
Café Wilhelmina
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Den Bolder
Waspik
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Tuin
Leusden
De Helling
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Boerderij
Zoetermeer
Veluvine
Nunspeet
C.C. De Mol
Lier
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Koepeltheater
Leeuwarden
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Capitole
Gent
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Patronaat
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
Bimhuis
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Oosterpoort
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Bootstraat
Hasselt
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
1614
Monnickendam
Paradiso
Amsterdam
GC zaal Rex
Essen
PopEi
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Groene Engel
Oss
CHV Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paco Plumtrek
Almelo
Paradiso
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
DeMess
Naarden
Melkweg
Amsterdam
Hervormde Kerk
Wanneperveen
De Cultuurboerderij
Oost- West- en Middelbeers
Melkweg
Amsterdam
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Hall Of Fame
Tilburg
C.C. Den Herd
Bladel
zaterdag 14 maart 2020
Hessel & Tess
Ahoy, Rotterdam
Heidevolk
Q-Factory, Amsterdam
Happy Mondays
Paradiso, Amsterdam
Hanssi Kaiser
Forum Theater, Sittard
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hadewych Doet De Dames
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Grupo Nuevo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Grote Prijs van Leusden Finale
Fort33, Leusden
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Agnietenhof, Tiel
GBH
Effenaar, Eindhoven
Fresku
Meervaart, Amsterdam
Frans Bauer - Live in Concert
Theater de Kampanje, Den Helder
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Francesco De Gregori
La Madeleine, Brussel
Forever Amy
Q-Factory, Amsterdam
Fay Lovsky / Oleg Fateev / Thijs Borsten
TivoliVredenburg, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Eric Vloeimans' Gatecrash
Gigant, Apeldoorn
Eric Vloeimans
Podium Hoge Woerd, De Meern
Engel (NL)
Paard, Den Haag
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Ellen ten Damme - Casablanca
De Harmonie, Leeuwarden
Eefje de Visser
Bootstraat, Hasselt
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Dutch Eagles
De Eendracht, Gemert
Dr. Ring-Ding
Merleyn, Nijmegen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dominic Seldis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
DeWolff
Muziekgieterij, Maastricht
Delta Generation
Luctor et Emergo, Rilland
Def Americans - 12,5 jaar Jubileum
Cacaofabriek, Helmond
De Wethouders
Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
Daredevils
Duycker, Hoofddorp
Danny Blue And The Old Socks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ciconia Consort
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
CCC Inc.
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Broken Brass
De Helling, Utrecht
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
BLEACH - A TRIBUTE TO NIRVANA
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
Best Of Jazz-Rock & Fusion-Frank Gambale All Star Band / Richard Halle
Boerderij, Zoetermeer
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Veluvine, Nunspeet
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Back to the Country - Part 9
Koepeltheater, Leeuwarden
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Koningshof, Maassluis
An Evening With Whitney
Capitole, Gent
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
All Shall Be Well
Patronaat, Haarlem
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Alfredo Tejado & Patricinio Hijo
Bimhuis, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
45ACIDBABIES / BoterBoter / Gentleman's Dub Club / Groovy Swing / Magi
Melkweg, Amsterdam
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
3J'S
De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
zondag 15 maart 2020
Young Gun Silver Fox
De Oosterpoort, Groningen
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Turnstile (USA)
Bootstraat, Hasselt
Thuishaven Winter: Ki/Ki
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Sisters of Mercy
Doornroosje, Nijmegen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Five Great Guitars - Legends
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Bootleg Sixties - Tribute
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
Scarypoolparty
Paradiso, Amsterdam
Roosbeef
GC zaal Rex, Essen
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Phil X And The Drills
Melkweg, Amsterdam
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Verbeelding, Purmerend
Maurice Hermans
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Maggie's flock
Groene Engel, Oss
Lowland Paddies
CHV Noordkade, Veghel
Lavinia Meijer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Käsekuchen
Paco Plumtrek, Almelo
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
Paradiso, Amsterdam
John Coghans`s Quo
Het Bolwerk, Sneek
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
DeMess, Naarden
Jay1
Melkweg, Amsterdam
Jan Vayne
Hervormde Kerk, Wanneperveen
Jan Rot - O Ja!
De Cultuurboerderij, Oost- West- en Middelbeers
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
I Muvrini
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Hällas
Hall Of Fame, Tilburg
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
C.C. Den Herd, Bladel