Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
Capitole
Gent
De Eendracht
Gemert
De Schattelijn
Geertruidenberg
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Drommedaris
Enkhuizen
De Theaterboerderij
Ekehaar
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Berkelland
Eibergen
Theater `t Spieker
Eibergen
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Klein Theater
Dinxperlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Hofpoort
Coevorden
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
mOtown
Brussel
La Madeleine
Brussel
Podium Boxtel
Boxtel
C.C. Den Herd
Bladel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Zappa
Antwerpen
Zuiderpershuis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Nijend 24
Anderen
AFAS Live
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
The Box
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Hervormde Kerk
Wanneperveen
CHV Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Hall Of Fame
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 14 maart 2020
All Shall Be Well
Patronaat, Haarlem
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Black Wizards
Vera, Groningen
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
McScallywag
Simplon, Groningen
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Martiniplaza, Groningen
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Oosterpoort, Groningen
The Bluebirds
Goudse Schouwburg, Gouda
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
An Evening With Whitney
Capitole, Gent
Dutch Eagles
De Eendracht, Gemert
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
MaYaN
Metropool Enschede, Enschede
Saga
Metropool Enschede, Enschede
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Drommedaris, Enkhuizen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Planet of Sound
PopEi, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
GBH
Effenaar, Eindhoven
Grupo Nuevo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leoni Jansen
Theater Berkelland, Eibergen
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater `t Spieker, Eibergen
Percossa - Unplugged
Cultura, Ede
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Meerpaal, Dronten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Turnstile
Bibelot, Dordrecht
Opera Melancholica
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Frans Bauer - Live in Concert
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Engel (NL)
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric Vloeimans
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jan Rot - O Ja!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Sunfire
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
The Bootleg Sixties - Tribute
Spant!, Bussum
Danny Blue And The Old Socks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Isha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tempers
mOtown, Brussel
Francesco De Gregori
La Madeleine, Brussel
Tim Knol - Lost & Found II
Podium Boxtel, Boxtel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Noordkaap
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Hadewych Doet De Dames
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Maan
Luxor Live, Arnhem
Eric Vloeimans' Gatecrash
Gigant, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
I Prevail
Zappa, Antwerpen
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nina June - Minimal tour
Nijend 24, Anderen
Zsa Zsa Su!
AFAS Live, Amsterdam
Stephan Bodzin
De Marktkantine, Amsterdam
Alfredo Tejado & Patricinio Hijo
Bimhuis, Amsterdam
Fresku
Meervaart, Amsterdam
Forever Amy
Q-Factory, Amsterdam
Happy Mondays
Paradiso, Amsterdam
QMUSIC THE PARTY ‘FOUT’
The Box, Amsterdam
Heidevolk
Q-Factory, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
45ACIDBABIES / BoterBoter / Gentleman's Dub Club / Groovy Swing / Magi
Melkweg, Amsterdam
Yelawolf
Melkweg, Amsterdam
Kid Francescoli
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dominic Seldis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ruud Hermans - Back in Town
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
O'G3NE
Theaterhotel Almelo, Almelo
Moondaze
Podium Victorie, Alkmaar
Waylon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ciconia Consort
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 15 maart 2020
The Bootleg Sixties - Tribute
Schouwburg Odeon, Zwolle
Maurice Hermans
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Jan Vayne
Hervormde Kerk, Wanneperveen
Lowland Paddies
CHV Noordkade, Veghel
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Hällas
Hall Of Fame, Tilburg
John Coghans`s Quo
Het Bolwerk, Sneek
Cem Yilmaz
Ahoy, Rotterdam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Oude Luxor Theater, Rotterdam