Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Simplon
Groningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Todo
Best
20:00
Het Depot
Leuven
Fraiche
Vaals
20:30
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
De Kleine Willem
Enschede
Sportpaleis
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Paradiso
Amsterdam
Xinix
Nieuwendijk
20:00
P60
Amstelveen
CulturA & Zo
Nootdorp
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
De Bosuil
Weert
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Mezz
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Vooruit
Gent
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
23:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
So What!
Gouda
23:30
Melkweg
Amsterdam
Molen De Ster
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Het Depot
Leuven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
AFAS Live
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Brink
Obdam
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Cult Art Shop
Nijverdal
Simplon
Groningen
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
vrijdag 13 oktober 2017
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:30
Paul Sinha
Simplon, Groningen
Pale Grey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Open podium voor elke muzikant
Todo, Best
20:00
Omar Souleyman
Het Depot, Leuven
Nu of Nooit
Fraiche, Vaals
20:30
Nouvelle Vague
Luxor Live, Arnhem
Noisia
013, Tilburg
Niels Geusebroek - Wildfire
De Kleine Willem, Enschede
Nick Cave and the Bad Seeds
Sportpaleis, Antwerpen
Nick & Simon
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Mooon
Stroomhuis, Eindhoven
Moonchild
Paradiso, Amsterdam
20:00
Midas / PALMSY
Metropool, Hengelo
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:30
Maarten Russchen
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Lone Road Station
Grenswerk, Venlo
20:00
Live concert en radio-opname: Shisha Group
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Lil Kleine
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
Kieran Goss
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Kenny B
P60, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Jonna Fraser
Metropool, Hengelo
20:00
Jo Goes Hunting
EKKO, Utrecht
20:00
Jimmy Sterman tributes Willy DeVille
Podium Victorie, Alkmaar
Jett Rebel
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jetbone, Hannah Aldridge en Victors Village
LOLA050, Groningen
21:00
Jack and the Weatherman
Luxor Live, Arnhem
J. Bernardt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Iris Hond
Cultura, Ede
Ian Siegal
De Bosuil, Weert
21:00
Heller / Walden
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Grizzly Bear
TivoliVredenburg, Utrecht
Graveyard
013, Tilburg
20:00
Gosto / HEBE / Pocket Knife Army
Vorstin, Hilversum
21:00
Good Harvest
V11, Rotterdam
20:00
Fresku / Mocromaniac
Fluor, Amersfoort
Forever Amy
Bibelot, Dordrecht
20:00
Forest Swords
Bitterzoet, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
End of the Dream / Pandora's Key
Mezz, Breda
Eisbrecher + supports
Effenaar, Eindhoven
Eamonn McCormack
Patronaat, Haarlem
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Dope D.O.D.
Podium 't Beest, Goes
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Death By Unga Bunga
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Dead Company / Sun Rider / Switch Bones
Bibelot, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
De Dijk
Vorstin, Hilversum
20:00
David Douglas in 21 Leeuwarden
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Dana Fuchs
Het Bolwerk, Sneek
Daan (b)
Mezz, Breda
20:00
Culture / Kenyata Hill
Burgerweeshuis, Deventer
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Vooruit, Gent
20:30
Christopher Paul Stelling
Cacaofabriek, Helmond
Carminho
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
23:00
Camp High Gain
Little Devil, Tilburg
22:00
Busty And The Bass
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Gigant, Apeldoorn
21:00
Boreas
Musicon, Den Haag
20:00
Beth Ditto
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
Bartek
So What!, Gouda
23:30
BANGFACE - AMSTERBANG
Melkweg, Amsterdam
Awkward I
Molen De Ster, Utrecht
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
20:00
Ampa Jazz
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Amadou & Mariam
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
All Time Low
AFAS Live, Amsterdam
Alestorm
Melkweg, Amsterdam
Airbourne
Melkweg, Amsterdam
20:00
Acid Mothers Temple
dB's, Utrecht
20:00
My Generation Invitation to Earth & Fire
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
zaterdag 14 oktober 2017
20:00
Youngblood Brass Band
Het Depot, Leuven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Vetrar Draugurinn
P3, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Train
AFAS Live, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
21:00
The Pinheads
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
The McCartney Years
De Bosuil, Weert
20:30
The Elementary Penguins
Q-Factory, Amsterdam
The Dublin Legends
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:45
The Dirty Daddies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Carpet Crawlers
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Blues Brothers
Theater de Schalm, Veldhoven
The Birthday Massacre
Cult Art Shop, Nijverdal
TenTemPiés
Simplon, Groningen
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar