Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Flint
Amersfoort
Mezz
Breda
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bibelot
Dordrecht
Vorstin
Hilversum
Altstadt
Eindhoven
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
De Pul
Uden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:00
De Oosterpoort
Groningen
21:15
De Bosuil
Weert
21:30
So What!
Gouda
22:00
AFAS Live
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
22:30
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Klein Berlijn
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
De Kunstgreep
Oostzaan
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Boodschap
Rijen
Metropool
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Studio A58
Middelburg
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
PopEi
Eindhoven
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 01 december 2017
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Major League presents 25 years of RAM Records
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
013, Tilburg
20:00
Aminé
Kavka, Antwerpen
20:00
Axel Flóvent
Simplon, Groningen
20:00
Danny Bryant
Iduna, Drachten
20:00
Leah Rosier
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gangabella / Skating on Ice
Walhalla, Deventer
20:00
Gangabella / Skating on Ice
Walhalla, Deventer
20:00
Tyler Bryant & The Shakedown + Soviet Grass
De Zwerver, Oostende
20:00
Volta Metal night
Volta, Amsterdam
20:00
Almere gaat vreemd
De Meester, Almere
20:00
Into the Arcane
The Saint, Eindhoven
20:00
Van, door en met
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
Sue the Night
Luxor Live, Arnhem
20:15
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Hedon, Zwolle
20:15
Orchestre des Champs-Elysées & Collegium Vocale Gent
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:15
The Blues Brothers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Maaike Martens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral
Koningshof, Maassluis
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Flint, Amersfoort
Het Zesde Metaal
Mezz, Breda
20:30
New Cool Collective
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Spinvis
Metropool, Hengelo
20:30
Martijn Fischer
Vorstin, Hilversum
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
20:30
Ruben Hoeke Band
Groene Engel, Oss
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
20:30
OMG Doe(t) Maar
Bibelot, Dordrecht
20:30
OMG Doe(t) Maar!
Bibelot, Dordrecht
Rhys Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Jim White
G.C. De Wildeman, Herent
20:30
Saskia Lankhoorn / Vicky Chow
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Beatoven & Word Up!: Guilty Simpson
Dynamo, Eindhoven
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
The Skadillacs
Bibelot, Dordrecht
The Charm The Fury
Vorstin, Hilversum
Jan Akkerman
Altstadt, Eindhoven
21:00
Call It Off
Corneel, Lelystad
21:00
Lucas Hamming
Hedon, Zwolle
21:00
Marzio Scholten / Thomas Pol
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Awkward I
V11, Rotterdam
The Dirty Daddies
De Pul, Uden
21:00
Ski Mask The Slump God
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Annahay
Café Trianon, Nijmegen
21:00
Eek-A-Mouse
De Oosterpoort, Groningen
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
21:30
Evil Empire Orchestra / Zorita
So What!, Gouda
22:00
ENCORE 5 YEAR ANNIVERSARY
AFAS Live, Amsterdam
22:30
David Gogo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Sweet Mary Jande
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
22:30
Day Out coverband
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Anne Feenstra Band
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
BoterBoter
Klein Berlijn, Utrecht
zaterdag 02 december 2017
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
My Baby
Patronaat, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
Kali Uchis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Leonie Meijer - Hier.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
De Boodschap, Rijen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Danny Vera
Theater aan de Schie, Schiedam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
14:00
Into Darkness
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater de Kom, Nieuwegein
17:00
Jeroen van Helsdingen Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
19:30
Textures
013, Tilburg
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kelela
Trix, Antwerpen
19:30
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
19:30
NATARAJ
PopEi, Eindhoven
19:45
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht