Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Todo
Best
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Cafe de Gevangenpoort
Edam
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Chassé Theater
Breda
Club Oost
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Klos
Emmeloord
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:30
De Noviteit
Monster
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Splinter
Venlo
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelredome
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
19:45
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Hoftheater
Raalte
20:30
Iduna
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
vrijdag 08 december 2017
20:00
Dool
Poppodium Volt, Sittard
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yori Swart
Simplon, Groningen
21:30
Spasmodique
So What!, Gouda
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steak Number Eight & Brutus
Sugar Factory, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Leonie Meijer - Hier.
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Nits
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
20:00
Stephanie Struijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ricky Koole
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Sneek, Sneek
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Song van het jaar 2017
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Maan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Open podium voor elke muzikant
Todo, Best
20:00
Yung Nnelg
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Matt Hollywood And The Bad Feelings
Vera, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Estafest
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
CCC Inc
Xinix, Nieuwendijk
20:00
SYMPHONIEORKEST VAN HET KONINKLIJK CONSERVATORIUM LUIK
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Muziekfeest van het Jaar
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 09 december 2017
20:30
Drukwerk2 met Harry Slinger
't Ukien, Kampen
Charles Bradley & His Extraordinaires
013, Tilburg
19:00
Weval
013, Tilburg
Max Meser
Altstadt, Eindhoven
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
80's + More! & Forced to Mode
Baroeg, Rotterdam
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jett Rebel
Bibelot, Dordrecht
20:30
Keep an Eye – The Records
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Tom Grennan
Bitterzoet, Amsterdam
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
Dool
Burgerweeshuis, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Ruben Hoeke Band
Cafe de Gevangenpoort, Edam
21:00
Moon Yard
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Oleta Adams
Chassé Theater, Breda
Tom Trago
Club Oost, Groningen
Hayden Powell / Marzio Scholten
Concertgebouw, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lovell's Blade / Powerized
dB's, Utrecht
20:00
Symfo Classics
De Bosuil, Weert
21:30
KingFisher Sky
De Flux, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Orange Glow / Stone In Egypt
De Klos, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
20:00
Ricky Koole
De Nieuwe Kolk, Assen
21:30
Sweet Mary Jane
De Noviteit, Monster
20:00
Stephanie Struijk
De Oosterpoort, Groningen
22:00
DJ Jean
De Peppel, Zeist
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
20:00
The Fiscus
De Splinter, Venlo
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
Vandenberg's Moonkings
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Janne Schra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
D.A.V.E. The Drummer
Duycker, Hoofddorp
20:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
Come As You Are 2017
Effenaar, Eindhoven
Emma Ruth Rundle
EKKO, Utrecht
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
20:00
Martijn Fischer
Fluor, Amersfoort
18:00
Doomsday Celebration
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mega Piraten festijn
Gelredome, Arnhem
20:30
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Navarone
Grenswerk, Venlo
20:30
Bo Saris / Boris
Groene Engel, Oss
21:00
Otava Yo
Grounds, Rotterdam
19:45
Alain Clark
Hedon, Zwolle
21:00
Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Rumbones / Sick Pistons
Het Podium, Hoogeveen
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
20:30
Tim Vantol
Iduna, Drachten
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Floyd Flower Project
Kroepoekfabriek, Vlaardingen