Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Cultura
Ede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
20:00
Metropool
Hengelo
16:15
Gigant
Apeldoorn
013
Tilburg
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Mezz
Breda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Hedon
Zwolle
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
De Helling
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
14:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
16:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:30
Markant Uden
Uden
Paard
Den Haag
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Doornroosje
Nijmegen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
14:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Baroeg
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Bosuil
Weert
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Vera
Groningen
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
20:45
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
zaterdag 10 november 2018
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Vatican Shadow & Liziuz
Sugar Factory, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
20:30
Wende Snijders - Mens
Patronaat, Haarlem
White Denim
Paradiso, Amsterdam
10:00
Willy Sommers
Kursaal Oostende, Oostende
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
zondag 11 november 2018
15:00
A Tribute to George Harrison - while my guitar gently weeps
Cultura, Ede
20:30
Aaron Parks Little Big
Bimhuis, Amsterdam
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT
Biebob, Vosselaar
20:00
Blaudzun
Metropool, Hengelo
16:15
Bony Macaroni
Gigant, Apeldoorn
Brant Bjork
013, Tilburg
11:00
Ciconia Consort - De weg naar Hollywood
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Damian Wilson
Mezz, Breda
20:30
Deva Mahal
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Dionne
Melkweg, Amsterdam
15:00
Eric Steckel
Q-Factory, Amsterdam
Evil Invaders
Bibelot, Dordrecht
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Henri Herbert & the Fury
Blue Collar Hotel, Eindhoven
00:00
Iris Hond - Bewogen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Israel Nash
Hedon, Zwolle
16:00
Jankobus Seunnenga
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Joan As Policewoman
De Helling, Utrecht
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Theater De Leest, Waalwijk
14:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
11:00
K3
Orpheus, Apeldoorn
K3
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kerkraads Symfonie Orkest - Najaarsconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
18:00
Krissy Matthews
Den Heilige Cornelius, Roermond
16:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Lil Dicky
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Live at LOLA: Surfer Joe [ITA] + The Krontjong Devils
LOLA050, Groningen
19:30
Luca D'Alberto
Tolhuistuin, Amsterdam
14:30
MarieChristien
Markant Uden, Uden
Mike Stern Band
Paard, Den Haag
14:15
Misha Fomin pianorecital
Concertgebouw, Amsterdam
18:30
Mylou Frencken
Beauforthuis, Austerlitz
Nada Surf
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
20:00
Orchestre National de Lyon - met Khatia Buniatishvili
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Perla Batalla
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
PleeBek
CHV Noordkade, Veghel
Powerwolf
Effenaar, Eindhoven
20:00
Pro Pain
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Racoon
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Stephen Fearing
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Tamikrest
Patronaat, Haarlem
20:00
The Aces
Melkweg, Amsterdam
The Flaming Lips
Melkweg, Amsterdam
14:30
The Fureys
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
The Great Old Ones + Auðn + Dodecahedron + Kjeld + Wrang
Baroeg, Rotterdam
The Kilkennys vs. Scrum
Neushoorn, Leeuwarden
12:00
Una Mas - Canciones Cubanas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Unknown Mortal Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
White Denim
Doornroosje, Nijmegen
Zondagskinderen
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 12 november 2018
20:30
De grote Harry Bannink podcast on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
BlocBoy JB
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
20:30
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
Glenn Hughes
De Bosuil, Weert
20:00
Haley Bonar
Tolhuistuin, Amsterdam
Israel Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
JMSN
Melkweg, Amsterdam
Lil Dicky
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Listener + support
Simplon, Groningen
20:00
Mahalia
Botanique, Brussel
20:30
Mudhoney
Vera, Groningen
23:00
Nicky Blackmarket - Cheeky Blackmarket
Melkweg, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
Punch Brothers
Paradiso, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
Riverside
TivoliVredenburg, Utrecht
Shinedown
013, Tilburg
20:00
The Cat Empire
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Flaming Lips
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
The Sheepdogs
Merleyn, Nijmegen
Villagers
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 13 november 2018
20:00
Anastacia
013, Tilburg
20:45
Beechwood
Merleyn, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Black Eyed Peas
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Car Seat Headrest
Vera, Groningen
20:30
Dave Holland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
20:00
Donny Benét
Cinetol, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Halfnoise
Melkweg, Amsterdam
Hans Zimmer
Ahoy, Rotterdam