Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
De Dillewijn
Ankeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Maagd
Bergen op Zoom
Drommedaris
Enkhuizen
De Domijnen
Sittard
De Cammeleur
Dongen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Munttheater
Weert
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Studio A12
Bunnik
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Deventer Schouwburg
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Razzmatazz
Oost-Souburg
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Marekerk
Leiden
Flanders Expo
Gent
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Brothers
Bunnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
AFAS Live
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Martiniplaza
Groningen
013
Tilburg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultura
Ede
Kursaal Oostende
Oostende
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Burgerweeshuis
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Theater Berkelland
Eibergen
De Doelen
Rotterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater RhederArt
Dieren
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Hofnar
Aalten
Kulturhus Holten
Holten
Theaterhotel Almelo
Almelo
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Wilminktheater
Enschede
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Tuin
Leusden
Botanique
Brussel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
Annabel
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
Koepeltheater
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Dommelhof
Neerpelt
Manifesto
Hoorn
Koninklijk Circus
Brussel
Nijend 24
Anderen
zaterdag 21 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Mart Hillen In Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Spinvis - In Werkelijkheid
Drommedaris, Enkhuizen
Tim Knol - Lost & Found II
De Domijnen, Sittard
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Munttheater, Weert
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Hof 88, Almelo
Ruth Jacott
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Danny Vera - The Lone Stranger
De Nieuwe Kerk, Den Haag
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Leest, Waalwijk
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Studio A12, Bunnik
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater De Lievekamp, Oss
The Bootleg Sixties - Tribute
Deventer Schouwburg, Deventer
X Raiders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Lynne Hanson
Razzmatazz, Oost-Souburg
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Marekerk, Leiden
K3
Flanders Expo, Gent
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Het Gezelschap
Melkweg, Amsterdam
Legendary Albums Live
Brothers, Bunnik
O'G3NE
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Waylon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
3J'S
Martiniplaza, Groningen
Maan
013, Tilburg
The Wieners
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
The Three Degrees
Kursaal Oostende, Oostende
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Metropole Orkest met Dorona Alberti & Tim Akkerman - The Music from Ja
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Clouseau
De Roma, Antwerpen
David Keenan
Paradiso, Amsterdam
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater Berkelland, Eibergen
Salvador Sobral
De Doelen, Rotterdam
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Muziekgieterij, Maastricht
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Stef Bos - Tijd
Wilminktheater, Enschede
Ben Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
Roxeanne Hazes
Gebr. De Nobel, Leiden
Tori Kelly
Melkweg, Amsterdam
Roosbeef
Het Depot, Leuven
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Scheldetheater, Terneuzen
Nederpop All Stars
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Tuin, Leusden
Little Dragon
Botanique, Brussel
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg Odeon, Zwolle
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Fresku
Annabel, Rotterdam
Edwin Evers Band
Podium Victorie, Alkmaar
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Koepeltheater, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Meisjes Blijven Meisjes
Martiniplaza, Groningen
Green Lizard / Rudeboy
Patronaat, Haarlem
Valvetronic Brassband
Melkweg, Amsterdam
Yung Nnelg
Metropool Enschede, Enschede
Dayna Kurtz / Robert Maché
Dommelhof, Neerpelt
Mercy John
Manifesto, Hoorn
Pietragalla - La femme qui danse
Koninklijk Circus, Brussel
Edwin Jongedijk - Live cd opname
Nijend 24, Anderen