Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
The Cave
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:45
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:30
Metropool Enschede
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Bussel
Oosterhout
Cinetol
Amsterdam
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Spirit of 66
Verviers
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
19:30
Baroeg
Rotterdam
De Dialoog
Ermelo
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cultura
Ede
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Savelberklooster
Heerlen
De Pul
Uden
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Vooruit
Gent
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
17:30
Gasterij De Posthoorn
Hilvarenbeek
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
013
Tilburg
15:00
De Vilgaard
Velden
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
De Maaspoort
Venlo
De Brakke Grond
Amsterdam
14:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
12:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Het Bolwerk
Sneek
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
15:00
Jacobuskerk
Enschede
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
People's Place
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Schalm
Westwoud
15:00
Kasteel
Coevorden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 08 december 2018
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Reidentie Orkest ft. Tim Kliphuis
Paard, Den Haag
20:00
Tangarine
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Tania Kross - Kross2000
Agnietenhof, Tiel
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Atavists
The Cave, Amsterdam
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Stenge, Heinkenszand
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:45
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
The Orb
Melkweg, Amsterdam
The Prodigy
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
The State Against Mandela and the Others Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
The War On Drugs
Ziggo Dome, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
20:30
Tim Knol
Metropool Enschede, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Town of Saints
Cinetol, Amsterdam
22:00
Trapped: Dread Pitt / Yuri Viroj
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Trixie Whitley GEANNULEERD!
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Up The Irons
Spirit of 66, Verviers
Upon the My-O-My: Motorpsycho + Ryan Porter featuring The West Coast G
Merleyn, Nijmegen
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Vandenberg's Moonkings
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Venice
De Grote Kerk, Alkmaar
19:30
Wavefest presents: She Past Away + The Essence
Baroeg, Rotterdam
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 09 december 2018
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Cultura, Ede
A Perfect Circle
AFAS Live, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
At First, Phantom Elite & Beyond God
Paard, Den Haag
20:30
Axel Flóvent
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Broeder Dieleman
Savelberklooster, Heerlen
Candy Dulfer
De Pul, Uden
20:00
Charlie Winston
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
City Morgue
Paradiso, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
20:00
Clutch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Coldplace
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Coşkun Karademir Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
De Jeugd Van Tegenwoordig
Vooruit, Gent
15:00
Ensemble 88 - Jubileumconcert met Ralph van Raat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Fábia Rebordão
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Felbm
Tolhuistuin, Amsterdam
Feng Suave
Tolhuistuin, Amsterdam
17:30
Firehouse Mama
Gasterij De Posthoorn, Hilvarenbeek
21:00
Focus
De Bosuil, Weert
21:00
For I Am King
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Fource
013, Tilburg
15:00
Frans Pollux
De Vilgaard, Velden
22:30
Garaseen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gare Du Nord
P60, Amstelveen
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
Het Zesde Metaal
De Brakke Grond, Amsterdam
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Parktheater, Eindhoven
Iris Hond - Bewogen
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Johan Derksen - Keeps the Blues Alive
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Johnny Hallyday tribute
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
Joji
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joji
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jorge Blanco
La Madeleine, Brussel
15:00
JPK Band
CHV Noordkade, Veghel
14:00
Julika Marijn: Uit Verdriet Geboren
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Kiss Foreverband
Boerderij, Zoetermeer
Kovacs - Cheap Smell Tour 2018
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Kris Pohlmann
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Leif de Leeuw Band
Beauforthuis, Austerlitz
Lily Allen
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
LIVE: Stage Experience December 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Long Distance Calling
Melkweg, Amsterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Mnozil Brass - Cirque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Moya Brennan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
12:00
Muziek bij de Buren - Vlaardingen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
Muziek bij de buren after show
Het Bolwerk, Sneek
Nathan Bell
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nile Rodgers & Chic
Vorst Nationaal, Brussel
15:00
Orchestra Twente & Choir Twente
Jacobuskerk, Enschede
14:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:15
Polly & Bruce
Gigant, Apeldoorn
16:00
PopUp - Celine Rae & MacNaus
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Rembrandt Frerichs Trio + Sylvain Rifflet & Airelle Besson
Bimhuis, Amsterdam
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
People's Place, Amsterdam
15:30
Skeletonwitch + Mantar + Evil Invaders + Deathrite
Baroeg, Rotterdam
20:00
Skepta
Paradiso, Amsterdam
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Schalm, Westwoud
15:00
Tangarine
Kasteel, Coevorden
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tastic - EP Release
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht