Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
Burcht
Zaandam
20:30
De Pul
Uden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Artishock
Soest
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Trix
Antwerpen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Sneek
Sneek
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Guldenberg
Wevelgem
23:30
Vera
Groningen
21:00
Grounds
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
20:30
AINSI
Maastricht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
De Reggehof
Goor
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cultura
Ede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
The Jack
Eindhoven
Paard
Den Haag
20:00
Le Forum
Liège
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Musykfabryk
Heerenveen
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Dynamo
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
22:00
Disco-Dancing Bays
Reutum
12:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
Sugar Factory
Amsterdam
18:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Het Depot
Leuven
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Effenaar
Eindhoven
20:30
Iduna
Drachten
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kreun
Kortrijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:30
P3
Purmerend
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
zaterdag 24 februari 2018
20:30
Silje Nergaard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Saskia Laroo Band
Wesopa Weesp, Weesp
Samantha Steenwijk
Burcht, Zaandam
20:30
Roxeanne Hazes
De Pul, Uden
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Richard van Bergen & Rootbag
Artishock, Soest
21:00
Rhapsody Queen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rhapsody
Trix, Antwerpen
23:30
Rayan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Prince Tribute Band
De Maaspoort, Venlo
20:30
PopPunkFest
Vorstin, Hilversum
Pink Floyd Project
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
20:00
philharmonie zuidnederland: Dmitri Liss eert Sibelius, Stian Westerhui
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
23:30
OOO
Vera, Groningen
21:00
Oghene Kologbo OKB
Grounds, Rotterdam
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Non-Alignment Pact / Palais Ideal
J.C. De Bunker, Gemert
20:30
Nightmares on Wax
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
NemQ
De Bosuil, Weert
20:30
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:00
Meesterlijk Metaal XXVII
De Meester, Almere
20:30
Matangi Kwartet
AINSI, Maastricht
19:45
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
21:00
Mad Dogs & English Band
Manifesto, Hoorn
20:00
Maan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
22:00
LIVE: The Goon Mat & Lord Benardo
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Komatsu
The Jack, Eindhoven
Kensington
Paard, Den Haag
20:00
Keen'V
Le Forum, Liège
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Karsu
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
JW Roy
Chassé Theater, Breda
20:00
Joon Moon
Botanique, Brussel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jodymoon - All is Waiting
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
J R&B / Sequens
De Bres, Leeuwarden
20:00
Huub van der Lubbe, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Hommage aan George Harrison
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Spant!, Bussum
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Get Lit - met o.a. Dani, Rollàn en Sepa
Het Bolwerk, Sneek
19:00
From The Heart / Krupskaya / Massive Assault / My Minds Mine / Swim or
Musykfabryk, Heerenveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Frank McComb
Melkweg, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Esther de Jong
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
Despised Icon
Dynamo, Eindhoven
20:30
De Kift
Doornroosje, Nijmegen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
19:45
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
22:00
Crazy Night met Famke Louise
Disco-Dancing Bays, Reutum
12:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
21:00
Colorwave / The Interns
Metropool, Hengelo
Clean Pete
Sugar Factory, Amsterdam
18:30
Charles Henri Maulini / David Ahlen / Fieldhead
Trinitatiskapel, Dordrecht
20:00
Catfish
Bibelot, Dordrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Broederliefde
Het Depot, Leuven
23:00
Boris Werner / De Sluwe Vos / Michel De Hey
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Blues & Roots Night: Baker & Ford / H.O.S. / T-99
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Björn Riis
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bettie Serveert
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Iduna, Drachten
20:30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Basily Gipsy Band
De Regentenkamer, Den Haag
19:30
Barbagallo
Melkweg, Amsterdam
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Anvil
De Kreun, Kortrijk
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:30
Ali B met Live band
P3, Purmerend
21:00
Aidan & the Wild Louis Coupe (UK) Judy Blank
't Rozenknopje, Eindhoven