Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
22:30
De Babbel
Apeldoorn
20:00
De Babbel
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:15
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
23:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
AINSI
Maastricht
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Groene Engel
Oss
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Diligentia
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
't Ukien
Kampen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
De Onderzeebootloods
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 28 december 2018
19:30
New Cool Collective
Melkweg, Amsterdam
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Hooverphonic
Lotto Arena, Antwerpen
22:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
De Babbel, Apeldoorn
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
De Babbel, Apeldoorn
Lavalu - Solitary High
Musis, Arnhem
Birth of Joy / Death Alley
Luxor Live, Arnhem
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
A Tribute To Lemmy
Mezz, Breda
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Pearl Jamming
Bibelot, Dordrecht
21:15
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
Handsome Poets en Orange Skyline
Effenaar, Eindhoven
23:00
The Fortunate Sons
Cafe Rocks, Enschede
20:00
Sugar Queen and the Straight Blues Band
City Hall Blues, Gramsbergen
20:00
Barrelhouse
Patronaat, Haarlem
20:00
Haarlemse Blues Eindejaarsconcert
Patronaat, Haarlem
19:00
Mantra Fest XL
Patronaat, Haarlem
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Billy Joel Experience
Vorstin, Hilversum
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Nits
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Paceshifters
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Metal Experience Fest
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Dr. Lektroluv & special support by Mason
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
AINSI, Maastricht
23:00
Froday: Blacksta + CATHY + Dave Nunes + Harvey Al Dante
Merleyn, Nijmegen
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Postmen
Groene Engel, Oss
21:00
The Dutch Queen Tribute - Thank God It’s Christmas
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Fresku
Rotown, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Agnietenhof, Tiel
21:00
Snake Bite Love: Acoustic Motörhead Tribute
Little Devil, Tilburg
20:30
Soweto Gospel Choir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Top 2000 Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
EUT
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
De Edwin Evers Band Concert
Markant Uden, Uden
20:15
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Markant Uden, Uden
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Knight of the Guitar II
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
My First Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
The Johnny Cash Roadshow
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
21:00
Nieuwe Vangst: Baer Traa / Simon Keats
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Munttheater, Weert
20:00
Kayak
De Bosuil, Weert
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Green Lizard tribute to the 90's
Hedon, Zwolle
20:15
The Dirty Daddies
Hedon, Zwolle
zaterdag 29 december 2018
17:00
Sweet Mary Jane
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Mumford & Sons tribute
Fluor, Amersfoort
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
De Raad van Toezicht
Bimhuis, Amsterdam
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:15
Apollo Ensemble / David Rabinovich
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
19:00
Schirenc Plays Pungent Stench (at) + Carnation (be) + Theotoxin (at) +
Willemeen, Arnhem
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Hausmagger
Bibelot, Dordrecht
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tangarine
ATLAS Theater, Emmen
Iris Hond - Bewogen
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Percossa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Knight of the Guitar II
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: The Beatles, tribute by SGT. Pepper (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Nod Stewart & The Faces
Vorstin, Hilversum
20:00
Tiger Club presents: The Blue Finger Connection
't Ukien, Kampen
20:45
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
CCR + SouL Afterparty
Muziekgieterij, Maastricht
23:00
The Leap (live) + Tripeo + Doka + Laura van Hal
Merleyn, Nijmegen
Jungle By Night
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dr. Lektroluv
Groene Engel, Oss
21:00
Abba Gold - The Christmas Special Show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Spinvis - In Werkelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Sexy By Nature
De Onderzeebootloods, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg