Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cul de Sac
Tilburg
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Rotown
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
The Loft
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Markant Uden
Uden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Metropool Enschede
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Vooruit
Gent
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Vera
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Molenberg
Delfzijl
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:15
Bibelot
Dordrecht
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
013
Tilburg
Manifesto
Hoorn
23:00
Paard
Den Haag
20:15
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Simplon
Groningen
donderdag 29 maart 2018
21:00
Orgel Vreten
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niko / Sweetgodanimals / Ten Years Today
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Niekse
't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Mydy Rabycad
Luxor Live, Arnhem
20:00
My Baby / Jungle By Night / Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paradiso, Amsterdam
19:30
Muffdriver / Oskoed Slotters
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Madlife
Volta, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Chassé Theater, Breda
12:30
Lunchpauzeconcert Saxofoonensemble CvA
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Luka
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Zinin, Nijverdal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Kuenta i Tambu (KiT) + Joey le Soldat
Grounds, Rotterdam
20:00
Kruidkoek
Hedon, Zwolle
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
Joost
Rotown, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Joep Pelt
Iduna, Drachten
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jamai - albumpresentatie
The Loft, Amsterdam
20:00
Invitation to the Sound of Earth & Fire
Paard, Den Haag
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Schouwburg Odeon, Zwolle
Herman van Veen
Markant Uden, Uden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Frei.Wild
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Frank Boeijen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fleddy Melculy
Vooruit, Gent
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
EUT
Patronaat, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eefje De Visser
Vera, Groningen
20:15
De Likt
Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Night!
Hedon, Zwolle
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Carte Blanche: Andy Moor
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Camille
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bahamas
Botanique, Brussel
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne-Marie
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Deventer Schouwburg, Deventer
Aldous Harding
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:15
50 jaar Bibelot
Bibelot, Dordrecht
vrijdag 30 maart 2018
22:00
Yumm Yumm 18+
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Grenswerk, Venlo
20:00
Walk The Moon
Botanique, Brussel
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater De Kolk, Assen
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tim Knol
Luxor Live, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
The Turbans
Grounds, Rotterdam
20:00
The story of the Troubadour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Rubens
Tolhuistuin, Amsterdam
The Nits
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
The Hormones + Silent Waffle party| Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
The Guilt + Le Prince Harry
LOLA050, Groningen
20:30
The Game
Musis, Arnhem
20:00
The Charles Darwin Selection
Paco Plumtrek, Almelo
The Bootleg Sixties
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
The Bluebirds
013, Tilburg
The Animals
Manifesto, Hoorn
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:15
Symphonic Junction: Passie In Paard
Paard, Den Haag
Steve Forbert
TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
19:00
Spacekees = Spacepunk
Melkweg, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
21:00
Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen