Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kursaal Oostende
Oostende
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Musiater
Zevenaar
Hall Of Fame
Tilburg
G.C. Tentakel
Zonhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DeMess
Naarden
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Concertgebouw
Brugge
Cacaofabriek
Helmond
Burgerhaven
Deventer
Botanique
Brussel
Bibelot
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vera
Groningen
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Spirit of 66
Verviers
Schaffelaartheater
Barneveld
Scala Theater
Utrecht
Scala Theater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkgebouw
Rijssen
Paradiso
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
Minard Schouwburg
Gent
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
22:15
Livestream
Online
21:15
Livestream
Online
20:15
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
La Madeleine
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Kielzog
Hoogezand
Hall Of Fame
Tilburg
Figi Theater
Zeist
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Vroone
Kapelle
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Bosuil
Weert
CHV Noordkade
Veghel
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. De Mol
Lier
BREStheater
Brielle
Botanique
Brussel
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Alpincentrum
Wittenburg
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
vrijdag 29 januari 2021
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Posttheater, Arnhem
The Kik
Podium 't Beest, Goes
Rudeboy Green Lizard Prestcold Molly
Patronaat, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Anne Fay
Paard, Den Haag
Jan Akkerman
P60, Amstelveen
Wouter Hamel
Neushoorn, Leeuwarden
Lavinia Meijer - Untitled 2
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mad Sin
Mezz, Breda
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
Meis
Melkweg, Amsterdam
Made in Purple
Markant Uden, Uden
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Kursaal Oostende, Oostende
2000 MOTELS PLAYS FRANK ZAPPA
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Anuar - Eerlijk
Kennemer Theater, Beverwijk
LOS - Lusten en Lasten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Arie Koomen - BOE!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Heidevolk
Het Podium, Hoogeveen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Het Musiater, Zevenaar
De Kift
Hall Of Fame, Tilburg
Bert Gabriels - #Eindejaars2
G.C. Tentakel, Zonhoven
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ronald Snijders - Een avond met mij
DeMess, Naarden
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Muze, Noordwijk
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Meerpaal, Dronten
Arno
De Kreun, Kortrijk
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
De Kleine Willem, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolly Dots - Sisters on Tour
De Harmonie, Leeuwarden
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Glennis Grace
Concertgebouw, Brugge
The Humps
Cacaofabriek, Helmond
Roosbeef
Burgerhaven, Deventer
CÉLÉNASOPHIA
Botanique, Brussel
Merol
Bibelot, Dordrecht
Nynke Laverman
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Agnietenhof, Tiel
Jandino - Opgefokt
Agnietenhof, Tiel
Edwin Evers Band 80's Clubtour
013, Tilburg
zaterdag 30 januari 2021
Jandino - Opgefokt
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Andrea Bocelli
Ziggo Dome, Amsterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Kik
Vera, Groningen
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Hofpoort, Coevorden
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater De Omval, Diemen
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater De Leest, Waalwijk
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Spirit of 66, Verviers
Henk Poort en de Helden
Schaffelaartheater, Barneveld
Suzan & Freek
Scala Theater, Utrecht
Suzan & Freek
Scala Theater, Utrecht
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lesoir
Q-Factory, Amsterdam
Russian Village Boys
Q-Factory, Amsterdam
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Posthuis Theater, Heerenveen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pete Philly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ancora - Wind in de Zeilen
Parkgebouw, Rijssen
Valsbezig
Paradiso, Amsterdam
LIVE: Björn van der Doelen en de Huursoldaten
Muziekcafé Helmond, Helmond
Suzanne Vega
Minard Schouwburg, Gent
ROOTZZ
Mezz, Breda
JazzRock Café: De Sopa Bros
Metropool, Hengelo
Joan Franka
Melkweg, Amsterdam
22:15
Semi Fest - Reinier Zonneveld
Livestream, Online
21:15
Mees Salomé
Livestream, Online
20:15
Semi Fest - Lucas Hamming
Livestream, Online
20:00
Caro Emerald
Livestream, Online
Josman
La Madeleine, Brussel
Studio Guga - Ongehoord!
Kursaal Oostende, Oostende
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Het Kielzog, Hoogezand
PAX the humanoid
Hall Of Fame, Tilburg
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Figi Theater, Zeist
Temple Fang
Doornroosje, Nijmegen
Temple Fang
Doornroosje, Nijmegen
Anne-Fay
Doornroosje, Nijmegen
Temple Fang
Doornroosje, Nijmegen
Johan Goossens - In het beste geval
Diligentia, Den Haag
LOS - Lusten en Lasten
De Vroone, Kapelle
Arno
De Kreun, Kortrijk
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar - Eerlijk
De Kattendans, Bergeijk
The Bruceband
De Bosuil, Weert
MOMfest
CHV Noordkade, Veghel
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Steenoven, Herzele
William Boeva - B30VA
C.C. De Mol, Lier
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
BREStheater, Brielle
Bota KIds- CÉLÉNASOPHIA
Botanique, Brussel
Lisa Loeb - Extase
Bon theater, Medemblik
Abba Fever
Boerderij, Zoetermeer
Spinvis
Bibelot, Dordrecht
Spinvis
Bibelot, Dordrecht
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Snowbeat
Alpincentrum, Wittenburg
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
Agnietenhof, Tiel
zondag 31 januari 2021
Andrea Bocelli
Ziggo Dome, Amsterdam