Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
Musis
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Reflektor
Liège
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Vorst Nationaal
Brussel
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Bootstraat
Hasselt
BREStheater
Brielle
Burgerweeshuis
Deventer
C-Mine
Genk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De tippe
Vledder
C.C. De Werf
Aalst
Casino Beringen
Beringen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Crown theater
Aalsmeer
Cultura
Ede
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
dB's
Utrecht
De Amsteltuin
Amstelveen
De Domijnen
Sittard
De Eendracht
Gemert
De Flux
Zaandam
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Kroon
Markelo
De Maaspoort
Venlo
donderdag 02 april 2020
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
Bij Robert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Crazy Piano's
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Redd Kross
Paradiso, Amsterdam
Lucky Fonz III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Analogues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
The Bootleg Sixties - Tribute
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Tristan
Patronaat, Haarlem
Dog Eat Dog
Podium Victorie, Alkmaar
Darlyn
Podium Victorie, Alkmaar
Danny Vera - The Lone Stranger
Posthuis Theater, Heerenveen
Oboy
Reflektor, Liège
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Karin Bloemen - Souvenirs
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bluebirds
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
Abdomen / Drowning Echo
Simplon, Groningen
Rootsriders
Simplon, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sven Ratzke - Where are we now
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Enge Buren - BASTA!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Dik Hout
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
3J'S
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Soul Preacher
Theater de Schalm, Veldhoven
Jett Rebel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Willem, Papendrecht
Roos Blufpand - De Roos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Ala.ni
Tolhuistuin, Amsterdam
Saint Motel
Tolhuistuin, Amsterdam
bbno$
Trix, Antwerpen
Fritz Kalkbrenner
Trix, Antwerpen
Las Kellies
V11, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
van Beresteyn, Veendam
Vitaa & Slimane
Vorst Nationaal, Brussel
Flip Noorman - Love it!
Werftheater, Utrecht
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kampfar / Taake
Willemeen, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 03 april 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Teen Spirit, Tribute To Kurt Cobain
Altstadt, Eindhoven
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
ATLAS Theater, Emmen
Suzan & Freek
Bibelot, Dordrecht
Vintage Night: The Wanderers + Gamble Blues Cats
Bibelot, Dordrecht
Thomas Strønen
Bimhuis, Amsterdam
Jay Som
Bitterzoet, Amsterdam
Jay Som
Bitterzoet, Amsterdam
Musest
Boerderij, Zoetermeer
Fresku
Bootstraat, Hasselt
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
BREStheater, Brielle
Broken Brass
Burgerweeshuis, Deventer
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Fernando Lameirinhas - The Best Of
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Novastar
C.C. De Werf, Aalst
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Casino Beringen, Beringen
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
O'G3NE
Crown theater, Aalsmeer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Nederpop All Stars
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Las Kellies / The Lords of Altamont
dB's, Utrecht
Annie Kinsella / Kieran Goss
De Amsteltuin, Amstelveen
Rowwen Heze
De Domijnen, Sittard
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Aafke Romeijn
De Flux, Zaandam
ORGAANKLAP FESTIVAL VOL. 2
De Helling, Utrecht
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Kroon, Markelo
Sven Ratzke - Where are we now
De Maaspoort, Venlo