Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
JazzBlazz
Neeritter
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Schuur
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Paard
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Flux
Zaandam
013
Tilburg
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Hedon
Zwolle
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater PePijn
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Cinetol
Amsterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
17:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
10:15
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
00:00
Lux
Nijmegen
00:00
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
013
Tilburg
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
18:00
Spirit of 66
Verviers
dinsdag 23 oktober 2018
19:30
Albin Lee Meldau
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alejandro Escovedo
De Zwerver, Oostende
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Annihilator
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Brit Floyd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Paard, Den Haag
20:00
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Markant Uden, Uden
Fish
Paradiso, Amsterdam
20:30
Have A Nice Day Zienema
Vera, Groningen
20:30
Heavy Faces
JazzBlazz, Neeritter
19:30
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jacqueline Govaert
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater De Lampegiet, Veenendaal
K.Flay
Bitterzoet, Amsterdam
Lisa Lois Sings Adèle
Theater de Stoep, Spijkenisse
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
20:15
Marcus King Band
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Matt Simons
Melkweg, Amsterdam
Mourn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Paul de Munnik
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Pieta Brown
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Popheroes Unplugged
Paard, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Scott Matthews
Paradiso, Amsterdam
The Skatalites
De Flux, Zaandam
The Slackers
013, Tilburg
20:00
Therapy?
Het Depot, Leuven
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
VNV Nation
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wende Snijders
De Helling, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
woensdag 24 oktober 2018
21:00
Alec Todd
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater De Veste, Delft
21:00
All The Luck In The World
Hedon, Zwolle
18:30
Allysha Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
Amber Olivier
Paradiso, Amsterdam
Anna Calvi
De Helling, Utrecht
20:15
Arie & Silvester - Wie?!
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Arrested Development
Gigant, Apeldoorn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bombino
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Cafe Concert
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Carel Kraayenhof Ensemble
Meervaart, Amsterdam
20:30
Christof van der Ven
Luxor Live, Arnhem
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dans Dans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Partizanen - Het leven an sich
Theater PePijn, Den Haag
De Roots Fabriek presenteert: David Luning
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Hedon, Zwolle
20:00
Fatherson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fernando Otero / Victor Villena - Buenos Aires Now
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fish
Doornroosje, Nijmegen
20:00
FKJ
Melkweg, Amsterdam
Flatbush Zombies
Melkweg, Amsterdam
20:30
Girls Names
EKKO, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Guus Meeuwis
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Hadewych Minis - Minis Plus
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Haris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni - Once Upon a Time
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Hater (ZWE)
Vera, Groningen
22:00
Hembree
Cinetol, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman van Veen - Een muzikale show
De Maaspoort, Venlo
17:00
Home Smart Home Night
Effenaar, Eindhoven
20:00
iepenUP Live: Wierd Duk - De Staat van Nederland
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Jacqueline Govaert
De Kleine Willem, Enschede
10:15
Jean-Guihen Queras
Bimhuis, Amsterdam
Jorja Smith
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Marissa Nadler
Bitterzoet, Amsterdam
00:00
Mary Gauthier - Rifles & Rosary Beads
Lux, Nijmegen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Singer Theater, Laren
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Matt Simons
013, Tilburg
19:00
Max Gazzè
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Millionaire
Rotown, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Nana Adjoa
Paard, Den Haag
20:00
Oliver Francis
Melkweg, Amsterdam
20:15
Paul de Munnik
Ledeltheater, Oostburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Phosphorescent
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Racoon
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
18:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers