Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Kasteel
Coevorden
00:00
De Schalm
Westwoud
20:30
ATLAS Theater
Emmen
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
People's Place
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Jacobuskerk
Enschede
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Q-Factory
Amsterdam
18:00
Het Bolwerk
Sneek
12:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Kei
Reusel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Parktheater
Eindhoven
De Brakke Grond
Amsterdam
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
De Vilgaard
Velden
15:00
013
Tilburg
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De Bosuil
Weert
17:30
Gasterij De Posthoorn
Hilvarenbeek
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vooruit
Gent
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
De Pul
Uden
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
18:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Vera
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 09 december 2018
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Tangarine
Kasteel, Coevorden
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Schalm, Westwoud
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
ATLAS Theater, Emmen
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Skepta
Paradiso, Amsterdam
15:30
Skeletonwitch + Mantar + Evil Invaders + Deathrite
Baroeg, Rotterdam
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
People's Place, Amsterdam
20:30
Rembrandt Frerichs Trio + Sylvain Rifflet & Airelle Besson
Bimhuis, Amsterdam
16:00
PopUp - Celine Rae & MacNaus
Cacaofabriek, Helmond
16:15
Polly & Bruce
Gigant, Apeldoorn
14:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Orchestra Twente & Choir Twente
Jacobuskerk, Enschede
20:00
Nile Rodgers & Chic
Vorst Nationaal, Brussel
Nathan Bell
Q-Factory, Amsterdam
18:00
Muziek bij de buren after show
Het Bolwerk, Sneek
12:00
Muziek bij de Buren - Vlaardingen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Moya Brennan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mnozil Brass - Cirque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
C.C. De Kei, Reusel
19:00
Long Distance Calling
Melkweg, Amsterdam
19:00
LIVE: Stage Experience December 2018 #1/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lily Allen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Leif de Leeuw Band
Beauforthuis, Austerlitz
18:00
Kris Pohlmann
Den Heilige Cornelius, Roermond
Kovacs - Cheap Smell Tour 2018
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kiss Foreverband
Boerderij, Zoetermeer
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
Julika Marijn: Uit Verdriet Geboren
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
JPK Band
CHV Noordkade, Veghel
19:00
Jorge Blanco
La Madeleine, Brussel
19:30
Joji
Melkweg, Amsterdam
23:00
Joji
Melkweg, Amsterdam
19:00
Johnny Hallyday tribute
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Johan Derksen - Keeps the Blues Alive
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Iris Hond - Bewogen
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Parktheater, Eindhoven
Het Zesde Metaal
De Brakke Grond, Amsterdam
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Gare Du Nord
P60, Amstelveen
22:30
Garaseen
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Frans Pollux
De Vilgaard, Velden
15:00
Fource
013, Tilburg
21:00
For I Am King
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Focus
De Bosuil, Weert
17:30
Firehouse Mama
Gasterij De Posthoorn, Hilvarenbeek
Feng Suave
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Felbm
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Fábia Rebordão
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Speeldoos, Baarn
15:00
Ensemble 88 - Jubileumconcert met Ralph van Raat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Vooruit, Gent
20:30
Coşkun Karademir Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Coldplace
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Clutch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
22:00
City Morgue
Paradiso, Amsterdam
20:00
Charlie Winston
Rockhal, Esch zur Alzette
Candy Dulfer
De Pul, Uden
20:00
Broeder Dieleman
Savelberklooster, Heerlen
20:30
Axel Flóvent
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
At First, Phantom Elite & Beyond God
Paard, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
A Perfect Circle
AFAS Live, Amsterdam
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Cultura, Ede
maandag 10 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
Tremonti
Melkweg, Amsterdam
18:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sheppard
Paard, Den Haag
One Ok Rock
TivoliVredenburg, Utrecht
Nile Rodgers & Chic
AFAS Live, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
MGMT
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Mammoth Mammoth
Merleyn, Nijmegen
20:00
Madder Mortem - Metaprism - Distormed [Rock | Metal]
LOLA050, Groningen
20:00
Ligconcert met Helena Basilova
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:00
Bunbury
La Madeleine, Brussel
dinsdag 11 december 2018
20:30
Zienema: The Poetess
Vera, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
The Bluebirds
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Surfbort / Wolf Alice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Spirit Fest
Cinetol, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
Sheppard
Effenaar, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht