Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
The Rock
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Velinx
Tongeren
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
SplotsZ
Roelofarendsveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
22:00
Café Knarie
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
00:30
Brouwerij Martinus
Groningen
21:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
donderdag 17 januari 2019
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Musis, Arnhem
The Sore Losers
Luxor Live, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Kari Ikonen trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Alison Moyet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
You Me At Six
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Bad
The Rock, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Popkoor amstelveen
P60, Amstelveen
20:00
The Dutch Eagles - Fly Like An Eagle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 januari 2019
DeWolff
Hedon, Zwolle
19:30
Wille and the Bandits
Boerderij, Zoetermeer
Lakshmi - Adem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Starry, Starry Night - Leoni Jansen & Govert Schilling
De Maaspoort, Venlo
22:15
Four Scratch
CHV Noordkade, Veghel
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
23:00
Eindbaas 24
EKKO, Utrecht
20:30
Ambrose Akinmusire
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Fortunate Sons
De Helling, Utrecht
20:00
Kid Harlequin
ACU, Utrecht
20:00
Neuk! + radical retard
dB's, Utrecht
19:45
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
21:00
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
20:30
Isabel Provoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
BRUUT!
BIRD, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorona Alberti - Käsebrot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
23:00
Mr Scruff
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Yearlings
Merleyn, Nijmegen
Jeremy Loops
Doornroosje, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
This Is Jackson - Thriller
Muziekgieterij, Maastricht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Dyscordia
De Kreun, Kortrijk
20:00
The Cavern Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Theater Kerkrade, Kerkrade
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Doors in Concert
Vorstin, Hilversum
20:00
The Stones - Tribute to The Rolling Stones
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
22:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron
LOLA050, Groningen
00:30
Fenn
Brouwerij Martinus, Groningen
21:30
Postmen
So What!, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yuri Honing Acoustic Quartet - Goldbrun
Cultura, Ede
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Maaike Ouboter + Tim Dawn + Reachel Singh
Bibelot, Dordrecht