Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Hedon
Zwolle
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Vestzaktheater
Son
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
21:00
De X
Leiden
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Partycentrum De Pleats
Burgum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Sint Janskerk
Kaatsheuvel
20:15
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Bimhuis
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
Helsdingen
Vianen
21:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Mezz
Breda
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
zaterdag 07 december 2019
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Next of Kin: The Dawn Brothers, DeWolff, Tim Knol en Friends
Hedon, Zwolle
20:45
New Cool Collective
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nederlands Kamerkoor - Schein, Brahms, Wagner & Strauss
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Nashville Now
Poppodium Volt, Sittard
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
Michael Prins
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Mell & Vintage Future
Metropool, Hengelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Junushoff Theater, Wageningen
Maaike Ouboter
Het Klooster, Woerden
19:30
LYRICAL: PJOTR + DANIËL BUSSER EN MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Loyle Carner
Paradiso, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:30
Logical School
Spirit of 66, Verviers
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Les Robots
Muziekcoöperatie, Meppel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Lavalu - Midair
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Lauren Ruth Ward
Paradiso, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Laïs
C.C. De Brouckere, Torhout
21:00
Labryenco
De X, Leiden
Knocked Loose
Bibelot, Dordrecht
20:30
Kishi Bashi
Bitterzoet, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Kenny B
De Pul, Uden
20:00
Kayak / The Flower Kings
Boerderij, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Koningshof, Maassluis
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Speeldoos, Baarn
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jesse Marchant
Cinetol, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
JB Meijers - Deltaboy
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Partycentrum De Pleats, Burgum
20:00
Jan Verstraeten
Cactus Muziekcentrum, Brugge
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jan Akkerman
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
Hypergoods / WARD
Altstadt, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Holbeck en Stakbabber
Paard, Den Haag
19:30
Het Urker Mannenkoor "Halleluja"
Sint Janskerk, Kaatsheuvel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Beun, Heiloo
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
20:30
Henk Poort en de Helden
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Hehobros
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Guy Salomon Group / Half Easy Trio / Tijs Klaassen Quintet
Bimhuis, Amsterdam
14:15
Gustavo Corrales Romero & Ramón Valle
Concertgebouw, Amsterdam
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
21:00
Gotu Jim
Patronaat, Haarlem
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen
20:30
FRESH: Joost + Ares + Gil x ATLouis + Wolf
Mezz, Breda
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultura, Ede
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
ERA
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Efraim Trujillo / The Funkstamatics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Durango (NL)
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
23:00
Dr. Lektroluv / Goose DJ Set
Q-Factory, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
20:00
Diggy Dex
Patronaat, Haarlem
20:15
Dennis van Aarssen
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Dennis Lloyd
Melkweg, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
De Kift - BAL
Diligentia, Den Haag
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
19:15
Davina Michelle Skyward Clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dave Budha
Hedon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Bidi Fest: Blackup + Bitcho (B) + The Robots Are Coming
Little Devil, Tilburg
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Beatles By Girls
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven