Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
21:00
Hofman
Utrecht
013
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Hofman
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
De Kuip
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Vera
Groningen
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Hofman
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rotown
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Victorie
Alkmaar
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
maandag 03 juni 2019
20:00
Spencer Krug
Tolhuistuin, Amsterdam
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
IRMA
Paradiso, Amsterdam
19:00
Danny Brown
Melkweg, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 04 juni 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
21:00
EP Release: Géonne Hartman
Hofman, Utrecht
Judah Friedlander
013, Tilburg
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Beres Hammond / Harmony House Band
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Zoé
La Madeleine, Brussel
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
20:30
bene
Cinetol, Amsterdam
20:30
Emotional Oranges
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sunmi
Q-Factory, Amsterdam
Jim Jones and the Righteous Mind
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
woensdag 05 juni 2019
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Jaco Pastorius Big Band / Jimmy Haslip / Scott Kinsey Group
Boerderij, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stef Bos - Ruimte
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
The Yawpers
Vera, Groningen
20:00
Will Varley
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
21:00
Cookhouse
Burgerweeshuis, Deventer
Jim Jones and the Righteous Mind
Paard, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
20:00
Jambinai
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Woodstock69, Bloemendaal
19:30
The Messthetics
Trix, Antwerpen
20:30
Tom Rosenthal
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Marcus Miller
Paradiso, Amsterdam
20:30
KRS-One
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max Jury
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
Beres Hammond / Harmony House Band
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 06 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
20:00
Stef Bos - Ruimte
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Volodymyr Kurylenko
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Paperday / Stella
Hofman, Utrecht
21:00
Geike
TivoliVredenburg, Utrecht
Wulf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Big Sexy Noise
dB's, Utrecht
20:00
Marcus Miller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kommil Foo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Legendary Shack Shakers + The Mourning Glories
Rotown, Rotterdam
22:00
Jim Jones and the Righteous Mind
Merleyn, Nijmegen
20:30
The Cosmic Carnival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Jake Clemons
Doornroosje, Nijmegen
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Make Out Molly / Teletubers
Simplon, Groningen
20:30
Zomaar Roes
Vera, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
KRS-One
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Black Peaks / Underoath
Dynamo, Eindhoven
20:30
One night of Elvis
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
20:00
PUNK! Down And Outs + Sweet Empire
De Bakkerij, Castricum
20:00
Les Franglaises
Koninklijk Circus, Brussel
Lenny Kravitz
Paleis 12, Brussel
20:30
Ralph van Raat speelt Radiohead
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
3J'S - Heroes of Music
Orpheus, Apeldoorn
Cedric Burnside
Paradiso, Amsterdam
20:30
Xavier Pamplona Septet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sinkane
Bitterzoet, Amsterdam
The Good, The Bad & The Queen
Paradiso, Amsterdam
19:30
Nothing, Nowhere
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Needle
Melkweg, Amsterdam
19:00
Aya Nakamura
Melkweg, Amsterdam
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Mezzoforte
Podium Victorie, Alkmaar
Fatal Flowers
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 juni 2019
20:15
Harry Sacksioni
Hedon, Zwolle