Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Duif
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koninklijk Conservatorium Brussel
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Theater Hofpoort
Coevorden
19:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Popcentrale
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Cultura
Ede
20:30
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Simplon
Groningen
19:30
Vera
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Vorstin
Hilversum
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
19:30
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Klif
Nijmegen
18:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
P3
Purmerend
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
013
Tilburg
vrijdag 21 november 2014
22:00
Kate Tempest
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Meervaart, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tangarine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
M-Lab, Amsterdam
20:00
Mad Teaparty
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kamerorkest Pulcinella
De Duif, Amsterdam
20:00
Het Amsterdams Volkskoor | Gezelligheid kent geen tijd (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
Stromae
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tower of Power
Paradiso, Amsterdam
19:30
De Hobbyisten
Paradiso, Amsterdam
Sunday Sun
Concerto, Amsterdam
Dilana Smith
Gigant, Apeldoorn
20:00
Urbanus Zelf!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posttheater, Arnhem
20:30
The Mad Trist
Luxor Live, Arnhem
20:15
Frédérique Spigt
Musis, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
DieDra & Keithen Ruff and the BluesBreakers
Taverne, Bergen
21:00
Cash: Def Americans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Lach het weg
De Weijer, Boxmeer
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Chassé Theater, Breda
Typhoon UITVERKOCHT
Mezz, Breda
20:00
A Winged Victory for The Sullen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Gaia Cuatro
Koninklijk Conservatorium Brussel, Brussel
20:00
Freaksville Meets Hot Puma: Benjamin Schoos / Goldenboy / Hugo
Botanique, Brussel
20:00
Fritz Kalkbrenner
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Ti Femme + John Ewband
De Bakkerij, Castricum
21:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Hofpoort, Coevorden
19:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Diligentia, Den Haag
20:15
Tom Freund
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Anuar - Integer
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Monomyth / Shaking Godspeed
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Her Name Is Calla
Popcentrale, Dordrecht
The Skatalites
Bibelot, Dordrecht
20:00
Her Name Is Calla
Bibelot, Dordrecht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meerpaal, Dronten
20:00
Ntjam Rosie - The One
Cultura, Ede
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:15
Sabrina Starke
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Waylon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Protest The Hero
Atak, Enschede
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De Eendracht, Gemert
20:00
Sharon van Etten
Handelsbeurs, Gent
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
I Heart Sharks
Simplon, Groningen
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Curtis Harding
Simplon, Groningen
19:30
Confronting Entropy European Tour MMXIV: Ulcerate + Wormed + Solace Of
Vera, Groningen
21:30
Stillwave / Too Tangled
Patronaat, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Electric Six (USA)
Patronaat, Haarlem
Hadewych Minis
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
New Cool Collective
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Dutch Eagles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Vorstin, Hilversum
21:00
The Deaf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Bleed - cd presentatie
Manifesto, Hoorn
20:00
Stef Bos
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Jungle By Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Stef Classens - De Beste Singer-songwriter van Nederland
Poppodium Romein, Leeuwarden
19:30
Ellen Foley
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tim Knol
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater de Kom, Nieuwegein
23:45
Remove Before Flight
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
Sleaford Mods
Doornroosje, Nijmegen
Kensington
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Klif, Nijmegen
18:00
DJ Moortje / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Het Klooster, Nuenen
20:00
Emil Landman + Odd Hugo
Groene Engel, Oss
21:00
The Johnny Cash Roadshow
P3, Purmerend
20:00
Trinity
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ireland Finest - The Kilkenny's - The Kilkenny's Theatertour
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Augustines
Rotown, Rotterdam
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kintsukuroi
Theater Rotterdam, Rotterdam
19:00
Vulgar Display Of Pantera
Baroeg, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Stef Bos
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Only Seven Left
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
22:00
tommy allen & john hewitt
De Fles, Spijkenisse
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Le Peuple de l'Herbe
013, Tilburg