Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
The Jack
Eindhoven
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
20:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Reimink
Lemelerveld
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
In the Woods
Leusden
Iduna
Drachten
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Drommedaris
Enkhuizen
Doornroosje
Nijmegen
zaterdag 16 maart 2019
Alex Roeka - En toen ineens
Theater de Schalm, Veldhoven
Romy Monteiro
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Paul de Munnik
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Lakshmi - Adem
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
21:00
CUT_
Simplon, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Drunken Dolly
Rotown, Rotterdam
20:00
ZAZ
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Def Americans
Reimink, Lemelerveld
21:00
Temple Fang
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff)
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Podium onder de toren, Grootschermer
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Maiden United
Podium 't Beest, Goes
21:00
Pieter Jansen / Working Titles
Patronaat, Haarlem
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Leifur James
Paradiso, Amsterdam
The Cinematic Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:30
James Burki / The Sprvk
Paard, Den Haag
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
21:00
Tachyon & Exices
P3, Purmerend
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Canticum Anglicum
Oude Kerkje, Kortenhoef
20:00
The Quill
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Simon & Garfunkel Story
Musis, Arnhem
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:00
Kissin' Dynamite
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
Indian Askin
Metropool, Hengelo
22:00
Cymbaline / Taveneer
Merleyn, Nijmegen
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
De Raggende Manne
Melkweg, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
Bastian Baker
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen
Manifesto, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband
Little Devil, Tilburg
20:00
Epik High
La Madeleine, Brussel
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Desert Storm / Komatsu
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor
In the Woods, Leusden
Oomph!
Iduna, Drachten
20:15
The Kik Hertaalt!
Hoftheater, Raalte
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Ruben Hein
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Dr. Love dance classic party
Het Bolwerk, Sneek
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
19:30
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
20:00
Blackbird
Grenswerk, Venlo
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note
Gigant, Apeldoorn
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
CCC Inc
Fluor, Amersfoort
20:00
Uit De Riolen van Eindhoven 2019
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jennie Lena
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Vive La Fête
Duycker, Hoofddorp
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen