Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
23:00
Café Loburg
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Skatecafe
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zappa
Antwerpen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Studio A12
Bunnik
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:45
Dynamo
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Jan van Besouw
Goirle
vrijdag 24 januari 2020
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Children of Valis / Gene On Earth
Doornroosje, Nijmegen
Sea Girls
Merleyn, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Humo's Rock Rally 2020
De Zwerver, Oostende
21:00
The John Martyn Project
Groene Engel, Oss
20:00
Vandiekomsa
Groene Engel, Oss
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Parkgebouw, Rijssen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
Do - Mijn Kleine Huis
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
19:00
Circle J
Baroeg, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
De Domijnen, Sittard
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Agnietenhof, Tiel
21:00
shuulak
Little Devil, Tilburg
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kraak & Smaak
013, Tilburg
Angela Groothuizen - Lueke binge
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Litzberg / The Secret Love Parade
EKKO, Utrecht
20:15
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Noah Gundersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dopebwoy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The John Martyn Project
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
De Helling, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Ludens, Voorburg
23:00
Queen's Pleasure
Café Loburg, Wageningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Het Klooster, Woerden
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Figi Theater, Zeist
Highway Chile + Picture - Tribute To Alfred Lagarde
Boerderij, Zoetermeer
Dominic Seldis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Hef
Hedon, Zwolle
20:00
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 25 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Winterpeen Festival
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Farbod
Podium Mozaiek, Amsterdam
Headie One
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Kraaien
Skatecafe, Amsterdam
Sturgill Simpson
Melkweg, Amsterdam
Sea Girls
Paradiso, Amsterdam
Bad Suns
Melkweg, Amsterdam
Grootste Feestcafé van Nederland
Ziggo Dome, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thy Art Is Murder
Zappa, Antwerpen
Rob de Nijs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
20:00
Queen The Music
Studio A12, Bunnik
20:00
Rapalje
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:15
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leoni Jansen & Erik Rutjes
De Groene Zwaan, De Rijp
The Fortunate Sons
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
19:30
Tess et les moutons
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
The Dolmen
Bibelot, Dordrecht
20:00
JazzLab Session: That 70's Soul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Agora Theater Druten, Druten
a balladeer / Iris Penning / Janne Schra / Ruben Schaap / Tim Knol
Cultura, Ede
Karin Bloemen - Souvenirs
Huis van Eemnes, Eemnes
20:00
Joris Linssen & Caramba
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
STROOM Release Party
Dynamo, Eindhoven
20:00
Nick Cave Tribute
Altstadt, Eindhoven
19:45
ACDCuk / Imitallica
Dynamo, Eindhoven
19:30
Pyro
Effenaar, Eindhoven
16:00
Michael Varekamp
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Winterfest
PopEi, Eindhoven
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Jan van Besouw, Goirle