Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Astrant
Ede
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
BIRD
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Capitole
Gent
CCXL Theater
Vlissingen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultuurcentrum Asse
Asse
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
De Doelen
Rotterdam
De Greef
Lisse
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Marktkantine
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
De Reggehof
Goor
De Roma
Antwerpen
De Schalm
Westwoud
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
Grounds
Rotterdam
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Het Depot
Leuven
Het Diekhuus
Middelharnis
Hoftheater
Raalte
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kavka
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
Kulturhus
Denekamp
Kulturhus
Denekamp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
19:30
Mezz
Breda
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Nieuwe Nor
Heerlen
Orangerie
's-Hertogenbosch
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Patronaat
Haarlem
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Victorie
Alkmaar
donderdag 23 april 2020
Chip taylor
TivoliVredenburg, Utrecht
bbno$
Tolhuistuin, Amsterdam
De Kift
Vera, Groningen
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 24 april 2020
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
Danny Vera
AFAS Live, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Queen The Music
Agora Theater Lelystad, Lelystad
School Is Cool
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Cry / Wally A$M
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Mark Foggo's Skasters
Astrant, Ede
Jennie Lena
Bibelot, Dordrecht
Glennis Grace
Bibelot, Dordrecht
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nits
Boerderij, Zoetermeer
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Percossa - Unplugged
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
C.C. Hasselt, Hasselt
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Mooneye
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Nathaniel Rateliff
Capitole, Gent
Clannad
CCXL Theater, Vlissingen
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Nederpop All Stars
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Asse, Asse
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
The Five Great Guitars - Legends
De Doelen, Rotterdam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Greef, Lisse
The Bluebirds
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Harmonie, Leeuwarden
Millionaire
De Helling, Utrecht
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silent Comedy, de hit van Lowlands
De Maaspoort, Venlo
Awkward I - KYD
De Maaspoort, Venlo
Silent Comedy - De ultieme cabaretbeleving
De Maaspoort, Venlo
Glitterbox
De Marktkantine, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Piano Man Band - speelt Billy Joel & Elton John tribute
De Meerpaal, Dronten
Rowwen Heze
De Nieuwe Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jeangu Macrooy
De Oosterpoort, Groningen
PEER / We Are Hunters
De Pul, Uden
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Reggehof, Goor
UB40
De Roma, Antwerpen
Jason Ringenberg
De Schalm, Westwoud
Joe Buck
De Spot, Middelburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Deventer Schouwburg, Deventer
Revolution
Doornroosje, Nijmegen
De Likt
Duycker, Hoofddorp
Yuri Honing
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Twilight Force
Effenaar, Eindhoven
Stef Bos - Tijd
Flint, Amersfoort
Sandra van Nieuwland
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Yung Nnelg
Gigant, Apeldoorn
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Goudse Schouwburg, Gouda
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Goudse Schouwburg, Gouda
Stahlzeit
Grenswerk, Venlo
Montis, Goudsmit en Directie
Groene Engel, Oss
Samba Touré Trio
Grounds, Rotterdam
Sweet Mary Jane
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
Soulsister
Het Depot, Leuven
Johan Goossens - Try Out
Het Diekhuus, Middelharnis
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Hoftheater, Raalte
The Bruceband
Iduna, Drachten
Hadewych Doet De Dames
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leafs
Kavka, Antwerpen
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kulturhus, Denekamp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kulturhus, Denekamp
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
10CC
Kursaal Oostende, Oostende
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
MADE
Melkweg, Amsterdam
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
Good Morning
Merleyn, Nijmegen
19:30
Baas Van Breda
Mezz, Breda
Joe Satriani
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mrs Hips
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Oi Va Voi
Nieuwe Nor, Heerlen
Anneke van Giersbergen
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Jarry
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Ziggy Alberts
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Rot - O Ja!
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Fresku
Patronaat, Haarlem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar