Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:15
De Nijverheid
Utrecht
19:30
Poppodium Volt
Sittard
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Maassilo
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Klif
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Xinix
Nieuwendijk
Manifesto
Hoorn
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
Het Bolwerk
Sneek
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kubus
Lelystad
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
De X
Leiden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Café Loburg
Wageningen
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
Posttheater
Arnhem
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
vrijdag 14 februari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ekaterina Levental
Abdijkerk Aduard, Aduard
20:15
Dutch Eagles
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:15
Dust Bolt / Prong / Unearth
Dynamo, Eindhoven
20:00
Drukwerk
Iduna, Drachten
20:15
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dopebwoy
Simplon, Groningen
20:15
Dominic Seldis
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
20:15
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:15
De Baron
De Nijverheid, Utrecht
19:30
De Avond van de Poëzie
Poppodium Volt, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Complexity Fest Pre-party
Patronaat, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Caravan Palace
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brihang
De Kreun, Kortrijk
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Bert Heerink / Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Balthazar (Be)
Maassilo, Rotterdam
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
3J'S
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:45
2000 Motels
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
zaterdag 15 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Yori Swart
Goudse Schouwburg, Gouda
X Raiders
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
Toontje Lager
Manifesto, Hoorn
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
21:00
The Hillbilly Moonshiners - Play The Music Of Mumford And Sons
Cacaofabriek, Helmond
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater 't Speelhuis, Helmond
The Dirty Daddies
De Kubus, Lelystad
20:00
The Bootleg Beatles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Hoftheater, Raalte
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
The Band Camino
Melkweg, Amsterdam
20:15
Tess et les moutons
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Talisk
De X, Leiden
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Soundience
Café Loburg, Wageningen
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel