Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Café Loburg
Wageningen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Botanique
Brussel
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agora Theater Druten
Druten
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vooruit
Gent
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kavka
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DE Studio
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Domijnen
Sittard
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
dinsdag 10 maart 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
NF
Melkweg, Amsterdam
19:00
NOTD
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Markant Uden, Uden
19:00
herman centraal
Luxor Live, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
tINI
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
12:00
Gratis lunchconcert - orgel
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jason Waterfalls
Café Loburg, Wageningen
21:30
Donna Jones
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Hasselt, Hasselt
Wolf Parade
Botanique, Brussel
Franc Moody
BIRD, Rotterdam
Vader + Chronosphere + Defiled + Fallcie
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Bay Strikes Back: Death Angel / Exodus / Testament
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rex Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Xander de Rycke
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 11 maart 2020
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
The Analogues
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ghostemane
Vooruit, Gent
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Franc Moody
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
Tomatito
TivoliVredenburg, Utrecht
Morcheeba
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Dik Hout
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Dominic Seldis
Theater De Veste, Delft
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
The Soul Preacher
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dominic Seldis
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ruth Jacott
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Opera Melancholica
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
I Muvrini
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Queen The Music
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
Stef Bos - Tijd
Parktheater, Eindhoven
Groep Fosko
Paradiso, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Young Gun Silver Fox
Paard, Den Haag
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Richie Ramone
Metropool Enschede, Enschede
19:30
King Promise
Melkweg, Amsterdam
19:30
Hyphen Hyphen
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
La Voie De Johnny
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Kennemer Theater, Beverwijk
JPEGMAFIA
Kavka, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
O'G3NE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Flint, Amersfoort
Beyond Creation / Decapitated / Ingested
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Het Zesde Metaal
DE Studio, Antwerpen
Agnes Obel
De Oosterpoort, Groningen
20:15
VOF De Kunst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:00
On Stage With Front 242 - Wilde Westen
De Kreun, Kortrijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cpunt Theater, Hoofddorp