Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vera
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brebl
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
19:00
Patronaat
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
21:30
Vera
Groningen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Fluor
Amersfoort
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Hedon
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
21:00
Hofman
Utrecht
19:30
Iduna
Drachten
20:30
Innocent
Hengelo
20:00
Jazz in Arnhem
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
dinsdag 21 mei 2019
21:00
Motorpsycho
Vera, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
woensdag 22 mei 2019
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Jazz Impuls Celebration Concert
Bimhuis, Amsterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jerome Hol / spunk
Brebl, Nijmegen
21:00
Melle de Boer
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Escape-ism
Cinetol, Amsterdam
20:15
Daisy Correia / Fernando Lameirinhas / Jan Dulles / Lenny Kuhr
Concertgebouw, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Finn Andrews
Doornroosje, Nijmegen
Bad Religion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Het Bos, Antwerpen
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Arno
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Leidse Schouwburg, Leiden
NOFX
Melkweg, Amsterdam
19:00
Asher Roth
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert
Munttheater, Weert
20:00
Jag Panzer
Musicon, Den Haag
20:15
Bryan Ferry
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lagwagon
Paard, Den Haag
Maren Morris
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
19:00
The Word Alive
Patronaat, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Backstreet Boys
Sportpaleis, Antwerpen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Dermot Kennedy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Antifest
Trix, Antwerpen
21:30
Daddy Long Legs
Vera, Groningen
20:30
Stef Bos - Ruimte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
donderdag 23 mei 2019
20:00
Brian McKnight
013, Tilburg
20:00
Nick Mulvey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rondé
Bibelot, Dordrecht
20:30
Shalosh Jazz Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Dawn Brothers
BIRD, Rotterdam
20:30
Geike
Bitterzoet, Amsterdam
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Ziggy Splynt release show
dB's, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alain Clark
De Oosterpoort, Groningen
Wulf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jonathan Bree
De Zwerver, Oostende
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Hazmat Modine
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Antifest
Fluor, Amersfoort
Finn Andrews
Gigant, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
These Go To Eleven: Gamma / Ravenna / Raw Flowers
Hedon, Zwolle
Stef Bos - Ruimte
Het Musiater, Zevenaar
21:00
Hofman Live: Kittiwake
Hofman, Utrecht
19:30
Lagwagon
Iduna, Drachten
20:30
We Hunt Buffalo
Innocent, Hengelo
20:00
Liberati Quartet
Jazz in Arnhem, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Maaike Widdershoven, Dieter Troubleyn e.a. - De dag dat ik Robert Long
Markant Uden, Uden
19:00
Colle Der Fomento
Melkweg, Amsterdam
19:00
Charlotte Oc
Melkweg, Amsterdam
22:00
Collin Hoeve / Daniel Cane
Merleyn, Nijmegen
20:30
Brand New Heavies
Metropool, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Musis, Arnhem
20:00
Blowbeat
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Mozart @ Neushoorn: Deel 2
Neushoorn, Leeuwarden
Judy Blank
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Stonefield (NL)
Oefenbunker, Landgraaf