Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Kulturhus
Borne
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wolbodo
Delft
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
The Jack
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Fifth|NRE
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Rockhal
Esch zur Alzette
Café Kannet
Etten-Leur
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
So What!
Gouda
LOLA050
Groningen
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
Martinuskerk
Hempens
Martinuskerk
Hempens
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kubus
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Koningshof
Maassluis
De Oostkerk
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
vrijdag 20 maart 2020
Rex Orange County
Paradiso, Amsterdam
Pearl Jam UK
Melkweg, Amsterdam
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
Izo Fitzroy
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Musis, Arnhem
Nona
Luxor Live, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Schipper & Bemanning
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Kennemer Theater, Beverwijk
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Bouke Zoete - afgelast
Mezz, Breda
Oleta Adams
Chassé Theater, Breda
Caravan Palace
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roosbeef
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Franglish
La Madeleine, Brussel
Do - Mijn Kleine Huis
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Black Tarantula / The Flying Tygers
Wolbodo, Delft
Kern Koppen - STOMP
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Jodymoon - A Love Brand New
Theater in de Steeg, Den Haag
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Kampanje, Den Helder
Condor Gruppe / Mooneye
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Belzebong / SÂVER
Iduna, Drachten
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Afteren na Prognosis met Vault
The Jack, Eindhoven
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
Broken Brass
Fifth|NRE, Eindhoven
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Sam Times Release Party
PopEi, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
ATLAS Theater, Emmen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Maître Gims
Rockhal, Esch zur Alzette
Everyday Robots / Summersile / The March
Café Kannet, Etten-Leur
Dutch Eagles
Jan van Besouw, Goirle
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Pietje Tomassen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Pene Corrida
So What!, Gouda
Live at LOLA: The Big Swamp (DE) + Redleck
LOLA050, Groningen
Blackwave.
Simplon, Groningen
The Overslept
Simplon, Groningen
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
Hadewych Doet De Dames
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Myrath
Patronaat, Haarlem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kraantje Pappie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Gert Bettens, Eva De Roovere & The Flandriens - De Popklassieker
Cacaofabriek, Helmond
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinuskerk, Hempens
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinuskerk, Hempens
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sisters Of Suffocation / Thanatos
Metropool, Hengelo
The Three Degrees
Vorstin, Hilversum
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tony MacAlpine
Manifesto, Hoorn
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Fulcotheater, IJsselstein
Rob de Nijs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Maiden United
Theater Kerkrade, Kerkrade
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Harmonie, Leeuwarden
Spinvis - In Werkelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Edwin Evers Band
De Kubus, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Koningshof, Maassluis
Dayna Kurtz / Robert Maché
De Oostkerk, Middelburg
Danny Vera - The Lone Stranger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Kom, Nieuwegein
The Hubschrauber
Merleyn, Nijmegen
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet