Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Dakota
Den Haag
Botanique
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
Reflektor
Liège
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TivoliVredenburg
Utrecht
Simplon
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Tolhuistuin
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
BIRD
Rotterdam
Het Depot
Leuven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Oosterpoort
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Zinin
Nijverdal
Koninklijk Circus
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Koorenhuis
Den Haag
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Muze
Noordwijk
Patronaat
Haarlem
De Flux
Zaandam
De Marktkantine
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Simplon
Groningen
De Amsteltuin
Amstelveen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Trix
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C-Mine
Genk
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Reflektor
Liège
So What!
Gouda
Metropool
Hengelo
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De tippe
Vledder
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rockhal
Esch zur Alzette
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Cultura
Ede
Hall Of Fame
Tilburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Boerderij
Huizen
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Doornroosje
Nijmegen
Groene Engel
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
donderdag 02 april 2020
Maisie Peters
Melkweg, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Enck, Oirschot
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
Nada Surf
Botanique, Brussel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
Oboy
Reflektor, Liège
Oleta Adams - Encore
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pentatonix
AFAS Live, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien & Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Redd Kross
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Lochem, Lochem
Roos Blufpand - De Roos
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
Rootsriders
Simplon, Groningen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Meenthe, Steenwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Saint Motel
Tolhuistuin, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
Wilminktheater, Enschede
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater De Storm, Winterswijk
Son Little
BIRD, Rotterdam
Stake
Het Depot, Leuven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Supertrap - Breakfast in America
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Suzan & Freek
De Oosterpoort, Groningen
Sven Ratzke - Where are we now
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Analogues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Theater De Veste, Delft
The Bluebirds
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Bootleg Sixties - Tribute
Parktheater, Eindhoven
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Silent Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Soul Preacher
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Domijnen, Sittard
Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
Trippie Redd
Melkweg, Amsterdam
Tristan
Patronaat, Haarlem
Van Dik Hout
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Delerm
Koninklijk Circus, Brussel
Vitaa & Slimane
Vorst Nationaal, Brussel
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Leidse Schouwburg, Leiden
Yuri Honing Acoustic Quartet
Koorenhuis, Den Haag
vrijdag 03 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
3J'S
De Muze, Noordwijk
80's Verantwoord 20 Jaar!
Patronaat, Haarlem
Aafke Romeijn
De Flux, Zaandam
Adana Twins / Kollektiv Turmstrasse
De Marktkantine, Amsterdam
Albert Hammond Songbook Tour 2020
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Hoftheater, Raalte
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
ANBU
Simplon, Groningen
Annie Kinsella / Kieran Goss
De Amsteltuin, Amstelveen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Astrid S
Trix, Antwerpen
Awkward I - KYD
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Bishop Nehru
Q-Factory, Amsterdam
Blackleaf / Garganjua / The Moth Gatherer
Dynamo, Eindhoven
Blackwave.
Reflektor, Liège
Bleach
So What!, Gouda
Bleach (Nirvana Tribute)
Metropool, Hengelo
Broken Brass
Burgerweeshuis, Deventer
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudio Capéo
Rockhal, Esch zur Alzette
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
De Baron
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
De Kraaien
Hall Of Fame, Tilburg
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Def P / McGyver
Melkweg, Amsterdam
DeWolff
Effenaar, Eindhoven
Dominic Seldis
TivoliVredenburg, Utrecht
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Schaffelaartheater, Barneveld
Dreadzone
Doornroosje, Nijmegen
Dripping Trees + Magnetic Spacemen + Neushoornhoorn
Groene Engel, Oss
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Edwin Evers Band
Vorstin, Hilversum
Ella van Poucke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Eva van Manen
Theater Bouwkunde, Deventer