Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
De Helling
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Dynamo
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Plantage Dok
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Blue Collar Hotel
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Maassilo
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
NDSM-werf
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Effenaar
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
20:00
Artis
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
The Jack
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
NDSM-werf
Amsterdam
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
NDSM-werf
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TAC
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
zondag 28 juli 2019
15:00
Het Nederlands Strijkersgilde
Amstelkerk, Amsterdam
maandag 29 juli 2019
Gloria Gaynor
Paradiso, Amsterdam
19:00
D.I. / The Casualties / Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: CJ Ramone [US] - DeeCracks [AU] - Latte+ [ITA]
LOLA050, Groningen
Black Stone Cherry
De Bosuil, Weert
dinsdag 30 juli 2019
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
Life Of Agony
De Helling, Utrecht
CKY
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 31 juli 2019
20:00
Coven
Willemeen, Arnhem
20:00
Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
CJ Ramone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Rolo Tomassi
Dynamo, Eindhoven
Lucas Hamming
Concertgebouw, Amsterdam
CKY
013, Tilburg
donderdag 01 augustus 2019
20:30
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kelly Lee Owens / Lani Rocillo
Plantage Dok, Amsterdam
20:30
Beatrice van der Poel / Erwin van Ligten
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Straightline / Sun-0-Bathers / Prime Time Failure / Cigar
LOLA050, Groningen
20:00
Compact Disk Dummies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Nashville Pussy
Blue Collar Hotel, Eindhoven
vrijdag 02 augustus 2019
Dave Hause
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Levellers
Patronaat, Haarlem
20:30
Phum Viphurit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Raymond van het Groenewoud
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Xavier Rudd
Maassilo, Rotterdam
20:00
Live at LOLA: Cthuluminati, Jahmean & Chief of Smoke
LOLA050, Groningen
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
Flotsam And Jetsam / Helstar
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 03 augustus 2019
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Herman Brood Academie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:30
Michael Jackson tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Di-rect
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jessie J
NDSM-werf, Amsterdam
22:00
Cthulhu
Little Devil, Tilburg
20:00
Noisefreakz Sneekweek
Het Bolwerk, Sneek
Queensryche + Firewind
Effenaar, Eindhoven
Marky Ramone's Blitzkrieg / Dead Kittens
Baroeg, Rotterdam
20:00
Zoomeravonden - Ohslo
Artis, Amsterdam
zondag 04 augustus 2019
15:00
Rolf Sanchez & Quique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Matteo Myderwyk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
The Jack, Eindhoven
20:00
Psychedelic Porn Crumpets
Rotown, Rotterdam
15:00
Ray Romijn
PopEi, Eindhoven
20:00
Los Lobos
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Tussen De Hoge Bomen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
James Bay
NDSM-werf, Amsterdam
Scumbag Millionaire
LOLA050, Groningen
19:00
Sabbath Judas Sabbath
Little Devil, Tilburg
15:15
Naaz
De Kunsthal, Rotterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
maandag 05 augustus 2019
José González
Zuiderparktheater, Den Haag
Good Charlotte
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Gebouw-T, Bergen op Zoom
dinsdag 06 augustus 2019
20:30
Flipper / Mike Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ziggy Marley
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Father John Misty / José González
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Thirty Seconds to Mars
NDSM-werf, Amsterdam
19:30
Clouseau
Effenaar, Eindhoven
woensdag 07 augustus 2019
20:00
José González + The Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Lime Cordiale
Merleyn, Nijmegen
The Damned
Melkweg, Amsterdam
20:30
Villagers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Tim Presley's White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 08 augustus 2019
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
The Black Seeds
Rapa Nui, Zandvoort
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
20:00
Omara Portuondo
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile
Baroeg, Rotterdam
vrijdag 09 augustus 2019
20:00
Jong Metropole
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Patrick Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Iris Penning
TAC, Eindhoven
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Wende Snijders
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
zaterdag 10 augustus 2019
20:15
Alex Ploeg/De R?gahs/Martijn Kardol/Nabil/Rayen Panday
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
George & Eran Worden Racisten
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Someone / Luka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Baroeg XS: Une Misère at V11
V11, Rotterdam
Counterfeit
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Afrodam Summer Jam
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Mercy John
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Hooverphonic
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal