Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
Fluor
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Velinx
Tongeren
Grounds
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Domijnen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Melkweg
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Maaspoort
Venlo
C.C. Den Herd
Bladel
Grote Kerk
Den Haag
Grote Kerk
Den Haag
't Rozenknopje
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Metropool
Hengelo
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Ziggo Dome
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Baroeg
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Achterolmen
Maaseik
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Gigant
Apeldoorn
dB's
Utrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Veluvine
Nunspeet
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Vooruit
Gent
Spant!
Bussum
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
StudioGonz
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Duycker
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Bussel
Oosterhout
De Groene Zwaan
De Rijp
Theater de Mythe
Goes
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Marktkantine
Amsterdam
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Simplon
Groningen
Spirit of 66
Verviers
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
JVC De Schuit
Katwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Cacaofabriek
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Amer
Amen
Anna Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kubus
Lelystad
Burgerweeshuis
Deventer
Metropool Enschede
Enschede
vrijdag 10 april 2020
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Omval, Diemen
Maxi Jazz
Fluor, Amersfoort
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Milow
De Velinx, Tongeren
Muyayo Rif
Grounds, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
No Fun At All / Satanic Surfers
Melkweg, Amsterdam
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Percossa - Unplugged
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Grote Kerk, Den Haag
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Grote Kerk, Den Haag
Polly & Bruce
't Rozenknopje, Eindhoven
Polly & Bruce albumpresentatie 'Acid Love'
't Rozenknopje, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
Scheldetheater, Terneuzen
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Residentie Orkest - Passie in het Paard
Paard, Den Haag
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
Roosbeef
Doornroosje, Nijmegen
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
Rowwen Heze - Allien de liedjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ruth Jacott
Zaantheater, Zaandam
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Spant!, Bussum
Simple Minds
Ziggo Dome, Amsterdam
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fulcotheater, IJsselstein
Spinvis - In Werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Posttheater, Arnhem
Supersuckers + Lonewolf + Baby Face Nelson
Baroeg, Rotterdam
Sven Ratzke - Where are we now
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Swedish Death Candy
Merleyn, Nijmegen
Tabitha
De Oosterpoort, Groningen
Temple of Rock on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
The Best of Britain
Muziekcentrum Enschede, Enschede
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Five Great Guitars - Legends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Indien
Paradiso, Amsterdam
The Sadies
TivoliVredenburg, Utrecht
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
Tribute to The Cure
dB's, Utrecht
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Tricklebolt
Q-Factory, Amsterdam
Two Another
Bitterzoet, Amsterdam
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Van Dik Hout
Veluvine, Nunspeet
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
William Boeva - Leveren jullie ook aan huis?
Vooruit, Gent
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Spant!, Bussum
Yuri Honing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
zaterdag 11 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22AD / Chasing Mavericks / Phrase
StudioGonz, Gouda
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater De Leest, Waalwijk
3J'S
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Ann My Guard & Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
Anvil
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Band of Friends
Het Bolwerk, Sneek
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater de Bussel, Oosterhout
Ben Reel & Band
De Groene Zwaan, De Rijp
Best of... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
Carl Palmer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Carlos Valdes / Krystal Klear / Maribou State / Mirella Kroes / Sanja
De Marktkantine, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Cry / Wally A$M
Simplon, Groningen
Damian Wilson & Adam Wakeman
Spirit of 66, Verviers
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Likt
JVC De Schuit, Katwijk
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Def P
Bibelot, Dordrecht
DJ Misanthrop / Joe Ford / Phace
Doornroosje, Nijmegen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dr Lektroluv / Mason
Cacaofabriek, Helmond
Ed Verhoeff / The John Abercombie Tribute feat. Adam Nussbaum
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Erin Costelo
De Amer, Amen
Eva van Manen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Eva van Manen
P60, Amstelveen
Faces on TV
Melkweg, Amsterdam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Trix, Antwerpen
Francine / Freddy
Theater Walhalla, Rotterdam
Frans Bauer - Live in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Glennis Grace
De Kubus, Lelystad
Grim Ordeal
Burgerweeshuis, Deventer
Grim van Doom + No Gods No Masters + Troops of Doom + Probation
Metropool Enschede, Enschede