Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Taverne
Bergen
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Kimpel
Bilzen
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Grote Kerk Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
Rockhal
Esch zur Alzette
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Centrale
Gent
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Bootstraat
Hasselt
Theater de Beun
Heiloo
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Café de Griffioen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Depot
Leuven
Ons Tejater
Lieshout
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Zwerver
Oostende
Theater De Willem
Papendrecht
Parkgebouw
Rijssen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
De Weverij
Zierikzee
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orangerie
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
donderdag 16 april 2020
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Kattendans, Bergeijk
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Maagd, Bergen op Zoom
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Tim Dup
Botanique, Brussel
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Meerpaal, Dronten
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Supersuckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Joe Buck
Metropool Enschede, Enschede
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
Marie Flore
Rockhal, Esch zur Alzette
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Leafs
De Centrale, Gent
Roosbeef
Vera, Groningen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Martiniplaza, Groningen
Eefje De Visser
De Oosterpoort, Groningen
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
Zwangere Guy
Bootstraat, Hasselt
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Henrik Freischlader Band
Cacaofabriek, Helmond
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Cpunt Theater, Hoofddorp
Percossa - Unplugged
Theater Aan de Slinger, Houten
Oldenhermanns - Unsexed
Café de Griffioen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Anton Goudsmit / BRUUT!
Gebr. De Nobel, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Emma Bale
Het Depot, Leuven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Van Dik Hout
Schouwburg Lochem, Lochem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brooke Annibale
Merleyn, Nijmegen
Neal Francis
Doornroosje, Nijmegen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cloud Rat
De Zwerver, Oostende
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Parkgebouw, Rijssen
Pieter Verelst
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cristina Branco
De Doelen, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Meenthe, Steenwijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
Stanley Brinks + Freschard + Ghostbag + Cora Kemperman & de Schuurmach
dB's, Utrecht
As I Lay Dying
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rowwen Heze
De Maaspoort, Venlo
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Munttheater, Weert
Vreemde Kostgangers
Zaantheater, Zaandam
Handsome Poets
De Weverij, Zierikzee
Iamthemorning
Boerderij, Zoetermeer
Jett Rebel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 17 april 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Lavinia Meijer
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
Stick To Your Guns + Born From Pain + Street Soldier
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Giovanca Honours Diana Ross
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Rushians
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
The Rushians
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stef Bos - Tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roos Blufpand - De Roos
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Fluor, Amersfoort
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fuse Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Maduk
Melkweg, Amsterdam
Punkt Vrt Plastik & Perforator
Bimhuis, Amsterdam
Ghetto Kumbé
Tolhuistuin, Amsterdam
Hyukoh
Paradiso, Amsterdam