Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
17:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
P60
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
Capitole
Gent
20:00
So What!
Gouda
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
17:30
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
13:00
Paal 17
De Koog
21:00
Paal 17
De Koog
17:00
Paal 17
De Koog
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
19:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Doornroosje
Nijmegen
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Festivalpark Werchter
Werchter
Ahoy
Rotterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw
Amsterdam
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
Capitole
Gent
Festivalpark Werchter
Werchter
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
Café Camille
Beverwijk
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
The Student Hotel
Groningen
20:45
dB's
Utrecht
Livestream
Online
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Thiemeloods
Nijmegen
20:00
Maassilo
Rotterdam
16:00
Mezz
Breda
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Auberge du Bonheur
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
17:00
Het Sieraad
Amsterdam
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
17:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Philips Stadion
Eindhoven
donderdag 23 juli 2020
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Rolf Sanchez - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Simulation Adaptation
P60, Amstelveen
16:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Ten Times A Million
Hedon, Zwolle
20:00
The Lasses
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
De Brielsche Aap, Brielle
19:30
Woorden worden zinnen
Paard, Den Haag
vrijdag 24 juli 2020
20:00
Absynthe Minded / Lee Anderson
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Altın Gün
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Altın Gün
De Oosterpoort, Groningen
Arno
Festivalpark Werchter, Werchter
Arno - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
17:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Elisabeth Brauss / Noa Wildschut
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
BankGiro Loterij ZomerSessie: Elisabeth Brauss / Noa Wildschut
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Barker
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Brentsleng
P60, Amstelveen
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Dinner And Music With Ian Siegal
Q-Factory, Amsterdam
EUT / Tim Dawn
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
20:00
Iris Penning
So What!, Gouda
18:00
Janne Schra
Tolhuistuin, Amsterdam
Jazz Club Met Bert Van Den Brink: Bert’s Bytes
Concertgebouw, Amsterdam
Jazz Club Met Bert Van Den Brink: Bert’s Bytes
Concertgebouw, Amsterdam
17:00
Joost
Melkweg, Amsterdam
22:00
Joost
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joost
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
De Brielsche Aap, Brielle
21:00
Mark Of Chaos
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
17:30
Mark Of Chaos + Q&A + Diner
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
13:00
Mike Williams
Paal 17, De Koog
21:00
Mike Williams
Paal 17, De Koog
17:00
Mike Williams
Paal 17, De Koog
20:00
Miroca Paris
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
On The Rampage
Duycker, Hoofddorp
16:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
17:30
Samantha Steenwijk - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
Snelle
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 25 juli 2020
90'S NOW
Luxor Live, Arnhem
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
21:15
Altın Gün
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bony King of Nowhere / Junior / Tin Fingers
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Brihang - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Diljit Dosanjh
Ahoy, Rotterdam
19:00
Dinner and music with Ian Siegal
Q-Factory, Amsterdam
19:00
DJ Mira
CHV Noordkade, Veghel
Dona Onete: Koningin Van De Carimbó
Concertgebouw, Amsterdam
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
13:00
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
Het Zesde Metaal - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Ilse DeLange
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
14:30
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Jonny Smokes
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Karin Bloemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Kraak & Smaak
Het Sieraad, Amsterdam
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
20:00
Lil Kleine
De Brielsche Aap, Brielle
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
Postmen
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:30
Roel Spanjers
Mezz, Breda
20:00
San Holo
Podium Victorie, Alkmaar
Sweet Mary Jane
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
19:00
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Vices invites: Mind Fuji
The Student Hotel, Groningen
20:45
Throwing Bricks
dB's, Utrecht
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
Typhoon - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 26 juli 2020
20:00
Airboxes / De Cauter Trio / Stef Kamil Carlens
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
18:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Back to Blondie
Thiemeloods, Nijmegen
20:00
Berget Lewis
Maassilo, Rotterdam
16:00
Convoi Exceptional
Mezz, Breda
15:00
Destination Blues Band
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Eric Vaarzon Morel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Glennis Grace - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
Infected Rain + Ankor
Baroeg, Rotterdam
17:00
Jan Vayne
Het Sieraad, Amsterdam
19:00
Jett Rebel / Kamerata Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
17:00
Jett Rebel / Kamerata Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Philip Kroonenberg - Sunday Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven