Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Perron-3
Rosmalen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Kapel Bovendonk
Hoeven
Cinetol
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Roma
Antwerpen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cactus Muziekcentrum
Brugge
De Maaspoort
Venlo
Flora Theater Boskoop
Boskoop
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Melkweg
Amsterdam
LOLA050
Groningen
Het Bolwerk
Sneek
Chassé Theater
Breda
C.C. Belgica
Dendermonde
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Cacaofabriek
Helmond
Podium Victorie
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hall Of Fame
Tilburg
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Vorstin
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spirit of 66
Verviers
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Grenswerk
Venlo
Paleis 12
Brussel
Theater de Bussel
Oosterhout
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Perron-3
Rosmalen
Kursaal Oostende
Oostende
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
DeLaMar
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Winsinghhof
Roden
Orangerie
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
19:30
Mezz
Breda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Q-Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
donderdag 23 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Perron-3, Rosmalen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Speeldoos, Baarn
Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
De Maaspoort, Venlo
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Luxor Live, Arnhem
Flip Noorman - Love it!
Theater Ins Blau, Leiden
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Hadewych Doet De Dames
Orpheus, Apeldoorn
Henk Poort en de Helden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Her Majesty - Are You Ready For The Country
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater aan de Schie, Schiedam
Het Tsjechische Zemlinsky Quartet
Kapel Bovendonk, Hoeven
Jaguar Jaguar
Cinetol, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jeangu Macrooy
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jett Rebel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joe Satriani
De Roma, Antwerpen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
John Grant
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maaspoort, Venlo
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kommil Foo - Oogst
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schaffelaartheater, Barneveld
Ligabue
Melkweg, Amsterdam
Live at Lola: MASSGRAV (SWE) + FEASTEM (FIN)
LOLA050, Groningen
Lower Class Brats
Het Bolwerk, Sneek
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Chassé Theater, Breda
Luka Bloom
C.C. Belgica, Dendermonde
Marja van Katendrecht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Parktheater, Eindhoven
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Diligentia, Den Haag
Nits
Cacaofabriek, Helmond
Oi Va Voi
Podium Victorie, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Leest, Waalwijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
PAX the humanoid
Hall Of Fame, Tilburg
Percossa - Unplugged
Podium Boxtel, Boxtel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Plien & Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Queen The Music
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Schakel, Waregem
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Dekay
De Helling, Utrecht
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ruth Jacott
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Verte
Cpunt Theater, Hoofddorp
Spinvis - In Werkelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stef Bos - Tijd
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
Sven Ratzke - Where are we now
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sweet Caroline
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Chris Slade Timeline
Spirit of 66, Verviers
The Elvis Concert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
De Harmonie, Leeuwarden
The Ragtime Rumours
Grenswerk, Venlo
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
Paleis 12, Brussel
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Bussel, Oosterhout
Turilli / Lione Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
UB40
013, Tilburg
Van der Graaf Generator
Paradiso, Amsterdam
Van Dik Hout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Martien van Doorne, Deurne
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Veste, Delft
Vreemde Kostgangers
Scheldetheater, Terneuzen
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 24 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
10CC
Kursaal Oostende, Oostende
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Ludens, Voorburg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater De Winsinghhof, Roden
Anneke van Giersbergen
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Awkward I - KYD
De Maaspoort, Venlo
19:30
Baas Van Breda
Mezz, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Black Bone Nation / Voltage
Q-Factory, Amsterdam
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Wilminktheater, Enschede
Bon Iver
Ziggo Dome, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren