Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Iduna
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Oude Vismijn
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Theater Gooiland
Hilversum
De Buitenpoort
Huissen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C. Biekorf
Lebbeke
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
In the Woods
Leusden
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Kursaal Oostende
Oostende
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
V11
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Janskerk
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Cinetol
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Lovelee
Amsterdam
zaterdag 09 mei 2020
Rob de Nijs
Schaffelaartheater, Barneveld
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Maagd, Bergen op Zoom
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kennemer Theater, Beverwijk
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Kennemer Theater, Beverwijk
3J'S
Chassé Theater, Breda
Grof geschud - Lijmen
BREStheater, Brielle
Arno
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Mayra Andrade
Botanique, Brussel
Mark Lanegan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Robby Valentine
Capsloc, Capelle aan den IJssel
The Silent Comedy
Theater De Veste, Delft
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Percossa - Unplugged
Theater RhederArt, Dieren
Michael Pilarczyk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
L.A.vation plays U2
Bibelot, Dordrecht
Giovanca Honours Diana Ross
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg de Lawei, Drachten
Axel Rudi Pell
Iduna, Drachten
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
De Meerpaal, Dronten
De Likt
Altstadt, Eindhoven
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
Jasper van 't Hof
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Awkward I - KYD
Wilminktheater, Enschede
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Koornbeurs, Franeker
Glennis Grace
Oude Vismijn, Gent
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Goudse Schouwburg, Gouda
De Kat
Vera, Groningen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Oosterpoort, Groningen
Dope D.O.D.
Simplon, Groningen
Gretchen Peters
De Oosterpoort, Groningen
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Joan As Policewoman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tamikrest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
LIVE: FemME Battle - Preliminary NL
Muziekcafé Helmond, Helmond
Nona
Metropool, Hengelo
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Metropool, Hengelo
Queen The Music
Theater Gooiland, Hilversum
Barrelhouse
De Buitenpoort, Huissen
Lavalu - Midair
Theater De Boerderij, Huizen
Tineke Schouten - Highlights
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Nits
Neushoorn, Leeuwarden
Newland
Neushoorn, Leeuwarden
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
De Harmonie, Leeuwarden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Grimm & Paolo Ercoli
In the Woods, Leusden
20:30
Bart Ryan
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
Jaga Jazzist
Doornroosje, Nijmegen
Steel Pulse
Doornroosje, Nijmegen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Elvis Symphonic
Kursaal Oostende, Oostende
Voltage
Groene Engel, Oss
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mid City
V11, Rotterdam
Flip Noorman
Theater Walhalla, Rotterdam
Frank van Etten
Ahoy, Rotterdam
Clearwater Creedence Revival
Het Bolwerk, Sneek
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Doom Day V: Bretus (IT) + Abysmal Darkening + Caskets Open (FIN) + Urz
Little Devil, Tilburg
Leif de Leeuw Band
De Pul, Uden
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas
Markant Uden, Uden
Corridor (Can)
EKKO, Utrecht
GoGo Penguin
TivoliVredenburg, Utrecht
Yung Nnelg
De Helling, Utrecht
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Janskerk, Utrecht
Wulf
TivoliVredenburg, Utrecht
Mamas Gun
Grenswerk, Venlo
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Maaspoort, Venlo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Breek
Theater Ludens, Voorburg
The Elvis Concert
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nederpop All Stars
Figi Theater, Zeist
Brand X
Boerderij, Zoetermeer
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 10 mei 2020
Lucifer (ZWE)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
YellowStraps
Cinetol, Amsterdam
Gutter Demons
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Hans Teeuwen - Nou lekker dan
Meervaart, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Kleine Komedie, Amsterdam
Conjunto Papa Upa
Paradiso, Amsterdam
Tom Misch & Yussef Dayes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tom Grennan
Melkweg, Amsterdam
Lancey Foux
Lovelee, Amsterdam