Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Astrant
Ede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Paleis 12
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Westergastheater
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. De Werf
Aalst
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Janskerk
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Little Devil
Tilburg
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Bolwerk
Sneek
V11
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
In the Woods
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater De Boerderij
Huizen
De Buitenpoort
Huissen
Theater Gooiland
Hilversum
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
vrijdag 08 mei 2020
Phlebotomized
Astrant, Ede
Queen The Music
De Meerpaal, Dronten
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bishops Green
Iduna, Drachten
Wild Romance
Bibelot, Dordrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Spant!, Bussum
Fat Freddy's Drop
Paleis 12, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Kennemer Theater, Beverwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Kattendans, Bergeijk
3J'S
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jan Rot - O Ja!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique
Posttheater, Arnhem
Voltage
Luxor Live, Arnhem
Nits
Luxor Live, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Orpheus, Apeldoorn
Eisbrecher
Trix, Antwerpen
Arno
De Roma, Antwerpen
backyard
Melkweg, Amsterdam
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Paradiso, Amsterdam
Club Achtung!
Q-Factory, Amsterdam
Snak The Ripper
Q-Factory, Amsterdam
Xander Vrienten X Brigitte Kaandorp
Westergastheater, Amsterdam
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
Mamas Gun
Tolhuistuin, Amsterdam
GoGo Penguin
Paradiso, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
NITS - Nits 2019-2020
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Orkesta Mendoza
Melkweg, Amsterdam
Camel Power Club
Paradiso, Amsterdam
The Analogues
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Early B / Van Pletzen / Wowi
Melkweg, Amsterdam
Yannis Kotsiras
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wishbone Ash
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Wishbone Ash
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theaterhotel Almelo, Almelo
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Podium Victorie, Alkmaar
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Podium Victorie, Alkmaar
Kommil Foo
C.C. De Werf, Aalst
Johan Goossens - Try Out
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 mei 2020
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brand X
Boerderij, Zoetermeer
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nederpop All Stars
Figi Theater, Zeist
The Elvis Concert
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Theater Ludens, Voorburg
De Fransse Eijkel - Subtropique
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mamas Gun
Grenswerk, Venlo
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Maaspoort, Venlo
Corridor (Can)
EKKO, Utrecht
GoGo Penguin
TivoliVredenburg, Utrecht
Yung Nnelg
De Helling, Utrecht
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Janskerk, Utrecht
Wulf
TivoliVredenburg, Utrecht
Leif de Leeuw Band
De Pul, Uden
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas
Markant Uden, Uden
Doom Day V: Bretus (IT) + Abysmal Darkening + Caskets Open (FIN) + Urz
Little Devil, Tilburg
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Clearwater Creedence Revival
Het Bolwerk, Sneek
Mid City
V11, Rotterdam
Flip Noorman
Theater Walhalla, Rotterdam
Frank van Etten
Ahoy, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Voltage
Groene Engel, Oss
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Lievekamp, Oss
Elvis Symphonic
Kursaal Oostende, Oostende
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Jaga Jazzist
Doornroosje, Nijmegen
Steel Pulse
Doornroosje, Nijmegen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Bart Ryan
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Tim Grimm & Paolo Ercoli
In the Woods, Leusden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Leidse Schouwburg, Leiden
Nits
Neushoorn, Leeuwarden
Newland
Neushoorn, Leeuwarden
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Tineke Schouten - Highlights
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lavalu - Midair
Theater De Boerderij, Huizen
Barrelhouse
De Buitenpoort, Huissen
Queen The Music
Theater Gooiland, Hilversum
Nona
Metropool, Hengelo
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Metropool, Hengelo
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
LIVE: FemME Battle - Preliminary NL
Muziekcafé Helmond, Helmond
Joan As Policewoman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tamikrest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
De Kat
Vera, Groningen