Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Lazarus
Leiden
20:15
Handelsbeurs
Gent
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
Metropool Enschede
Enschede
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Vera
Groningen
20:30
Mezz
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Patronaat
Haarlem
Haarlem Blues Club
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Mezz
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
013
Tilburg
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Patronaat
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ethias Arena
Hasselt
00:00
De hoogte
Winsum
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:00
De Velinx
Tongeren
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Maassilo
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Brielpoort
Deinze
Neushoorn
Leeuwarden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paradox
Tilburg
21:15
Rietveld Theater
Delft
19:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Pook
Oostknollendam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Simplon
Groningen
Iduna
Drachten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Amer
Amen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Astrant
Ede
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Orpheus
Apeldoorn
Little Devil
Tilburg
17:30
Dynamo
Eindhoven
Corneel
Lelystad
19:00
Poppodium Volt
Sittard
vrijdag 08 november 2019
20:00
shuulak
Lazarus, Leiden
20:15
Sioen Plays Graceland
Handelsbeurs, Gent
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Snelle
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
South African Roadtrip
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Stef Kamil Carlens
Vera, Groningen
20:30
Steffen Morrison
Mezz, Breda
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sway Wild
De Amsteltuin, Amstelveen
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Symfo Classics
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Aggrolites
dB's, Utrecht
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
The Mafficks
Patronaat, Haarlem
The Nick Moss Band
Haarlem Blues Club, Haarlem
19:30
The Real Thing
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Wild Romance
Mezz, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Burgerweeshuis, Deventer
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
013, Tilburg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tourist LeMC
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
Villagers
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Vulcano (bra) + Profanatica (usa) + Demonomancy (ita)
Little Devil, Tilburg
21:30
White Elephant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Zuco 103
Patronaat, Haarlem
zaterdag 09 november 2019
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20:00
30 Jaar Praga Khan
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
A Musical Journey: Catrin Finch & Seckou Keita/Aka trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Ad Colen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Adam Holzman & Brave New World
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andre Hazes Jr.
Ethias Arena, Hasselt
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De hoogte, Winsum
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:00
Axelle Red
De Velinx, Tongeren
20:15
Beatshow
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
Charly Luske - The story of George Michael
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
Christopher Cross
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Clean Pete - Afblijven
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Dijk
Maassilo, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dennis van Aarssen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
DeWolff / Golden Earring
Brielpoort, Deinze
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Dulfer
Het Klooster, Woerden
20:15
Dutch Eagles
Theater 't Speelhuis, Helmond
16:00
Dutch legacy met Benjamin Herman & John Engels
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Singer Theater, Laren
20:30
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
20:30
Famke Louise
Paradiso, Amsterdam
20:00
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Flavium
Paradox, Tilburg
21:15
Frank Blueka
Rietveld Theater, Delft
19:30
Frank Blueka
Rietveld Theater, Delft
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Trix, Antwerpen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:15
Giant Sand
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:00
Give It Dub - 10 Years Part 2
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Gotu Jim
Simplon, Groningen
Green Lizard / Rude Boy
Iduna, Drachten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Hannah Mae / Ruud Fieten
De Amer, Amen
Hans Zimmer
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Harries '89 / The Kids
Astrant, Ede
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ilse DeLange
Orpheus, Apeldoorn
Immolation (USA) + Ragnarok (NOR)
Little Devil, Tilburg
17:30
Impericon Never Say Die Tour! 2019
Dynamo, Eindhoven
Indian Askin
Corneel, Lelystad
19:00
JAGD
Poppodium Volt, Sittard