Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Willem
Enschede
Paradiso
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Tolhuistuin
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Cpunt Theater
Hoofddorp
dB's
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
Markant Uden
Uden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Flux
Zaandam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
De Helling
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Botanique
Brussel
Agora Theater Druten
Druten
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
So What!
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
De Molenheide
Schijndel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Metropool Enschede
Enschede
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Olympiaweg
Edam
Veluvine
Nunspeet
Werftheater
Utrecht
Musis
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
013
Tilburg
Rockhal
Esch zur Alzette
Het Bolwerk
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
De Roma
Antwerpen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Botanique
Brussel
Zik Zak
Ittre
De Nieuwe Kolk
Assen
Markant Uden
Uden
P60
Amstelveen
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Schalm
Veldhoven
Dynamo
Eindhoven
Cacaofabriek
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Baroeg
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Podium Victorie
Alkmaar
Simplon
Groningen
Groene Engel
Oss
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Melkweg
Amsterdam
Simplon
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Mezz
Breda
Vorstin
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rockhal
Esch zur Alzette
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zik Zak
Ittre
De Oosterpoort
Groningen
De Bosuil
Weert
De Bosuil
Weert
Paleis 12
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
donderdag 01 april 2021
Frédérique Spigt / Huub van der Lubbe
Musis, Arnhem
Frédérique Spigt / Huub van der Lubbe
Musis, Arnhem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fource
Theater de Spiegel, Zwolle
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Kleine Willem, Enschede
Eyedress
Paradiso, Amsterdam
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Easy Life
Tolhuistuin, Amsterdam
Dub Inc
Rockhal, Esch zur Alzette
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Kraaien
dB's, Utrecht
CLUB PUSSYCAT, WHAT'S NEW? Darlyn / Kitchenette / Sterre Weldring
Podium Victorie, Alkmaar
Bouke Zoete
Hedon, Zwolle
Asaf Avidan
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 02 april 2021
Zwangere Guy
Trix, Antwerpen
21:00
Zonder Gêne - De Grote Online Bingoshow
Podium Victorie, Alkmaar
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Vlamousse - Saampies
De Muze, Noordwijk
The Torrents of Spring
Gebr. De Nobel, Leiden
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Venray, Venray
The Analogues - Let It Be: abbey road
Markant Uden, Uden
Sven Ratzke - Where Are We Now
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stevie Ray Vaughan Undercover
De Flux, Zaandam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stef Kamil Carlens
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Stand Atlantic
De Helling, Utrecht
Sandra van Nieuwland
Luxor Live, Arnhem
20:30
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roxeanne Hazes
Fluor, Amersfoort
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Hallebeek Project
Boerderij, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
Theater de Bussel, Oosterhout
Rejoicer
Botanique, Brussel
Rayen Panday - Trigger
Agora Theater Druten, Druten
Radio Melkweg: Sophie Straat / Kourosh
Melkweg, Amsterdam
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
Pene Corrida
So What!, Gouda
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Lievekamp, Oss
Paaspop Schijndel
De Molenheide, Schijndel
O'G3NE - Sweet Harmony Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Murth Mossel - #NoFilter
Kennemer Theater, Beverwijk
Milow
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Mayra Orchestra - Oracle Live
Boerderij, Zoetermeer
Maxi Jazz
Metropool Enschede, Enschede
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. De Kei, Reusel
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kaaspop
Olympiaweg, Edam
Johan Goossens - In het beste geval
Veluvine, Nunspeet
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Janne Schra - Janne & de Vogels
Musis, Arnhem
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
Hart'sTocht
013, Tilburg
Gaël Faye
Rockhal, Esch zur Alzette
Famke Louise
Het Bolwerk, Sneek
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Harmonie, Leeuwarden
Eefje de Visser
De Roma, Antwerpen
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Schalm, Veldhoven
Easy Life
Botanique, Brussel
Driving Dead Girl
Zik Zak, Ittre
Douwe Bob - theatertour 2021
De Nieuwe Kolk, Assen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Markant Uden, Uden
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Coeur de Pirate
Koninklijk Circus, Brussel
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater de Schalm, Veldhoven
Caskets / Normandie / Thousand Below
Dynamo, Eindhoven
Brother Moon
Cacaofabriek, Helmond
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ’s Pim & Lucky (12” special)
Baroeg, Rotterdam
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Junushoff Theater, Wageningen
Anne-Fay
Podium Victorie, Alkmaar
Angelic Forces / Insurrection
Simplon, Groningen
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
't Gilde / De Kamer / Def P / McGyver
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 03 april 2021
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vera Mann - Goesting
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Valvetronic Brassband
Melkweg, Amsterdam
Thundermother
Simplon, Groningen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Theater Zinin, Nijverdal
The Analogues - Let It Be: abbey road
Agnietenhof, Tiel
Stef Kamil Carlens
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Sor
Mezz, Breda
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
RK
Rockhal, Esch zur Alzette
Riddlebox
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Ogterop, Meppel
Red Beans & Pepper Sauce
Zik Zak, Ittre
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Ray Wilson
De Bosuil, Weert
Ray Wilson
De Bosuil, Weert
Rave Rebels
Paleis 12, Brussel
Qapital Festival
Ziggo Dome, Amsterdam
Qapital
Ziggo Dome, Amsterdam
PRSPCT / Subquake
013, Tilburg
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Junushoff Theater, Wageningen
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Junushoff Theater, Wageningen