Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
18:30
Paard
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Herberg de Pol
Diepenheim
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Iduna
Drachten
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Parktheater
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Effenaar
Eindhoven
14:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
14:30
C-Mill
Heerlen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Abdijplein
Middelburg
Abdijplein
Middelburg
Merleyn
Nijmegen
14:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
V11
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
15:30
AVL Mundo
Rotterdam
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Cabrio
Soest
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:45
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
21:30
De Pul
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
19:00
De Pul
Uden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Spirit of 66
Verviers
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Bullekerk
Zaandam
20:45
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
16:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
De Bonte Wever
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spant!
Bussum
Zuiderparktheater
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 05 september 2020
15:00
Julia Zahra
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Cousin Harley
Mezz, Breda
20:30
Jack Poels - Blauwe Vear
Mezz, Breda
Isha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Saint Motel
Botanique, Brussel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
Ilse DeLange
Paard, Den Haag
20:00
Tommy Brown
Paard, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
18:30
Paard van Stal
Paard, Den Haag
Clouseau
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Mercy John
Herberg de Pol, Diepenheim
17:30
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
12:00
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
Wilson & Wakeman
Iduna, Drachten
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Iris Penning
Parktheater, Eindhoven
15:30
Jenny Lena & Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
14:00
Aafke Romeijn / EUT / Froukje / Isa Zwart / Moonradio / PAX the humano
Grote Kerk van Emmen, Emmen
18:30
Club DGS (incl. diner) met Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
Inge van Calkar
Simplon, Groningen
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
22:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
Kublai Khan
Patronaat, Haarlem
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Concordia, Haastrecht
14:30
The Helen Flaherty Band - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Voltage - It's About Time Release Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Melrose
Café de Cactus, Hengelo
DeWolff
Metropool, Hengelo
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
The Klittens - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
Pip Blom - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
20:00
Russo
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
Danny Vera
Abdijplein, Middelburg
Danny Vera
Abdijplein, Middelburg
Joan Shelley
Merleyn, Nijmegen
14:00
Het Nest 2020
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
Nap Eyes
V11, Rotterdam
20:15
Pearl Jozefzoon / Sharon Kips / The Young Classics orkest
De Doelen, Rotterdam
Tabitha
Annabel, Rotterdam
Mamas Gun
BIRD, Rotterdam
19:00
Baroeg gaat live: VVB ambassadeur Okkie
Baroeg, Rotterdam
15:30
MOMO Fabrique
AVL Mundo , Rotterdam
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
17:30
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:45
Eaux / Joya Mooi
Hall Of Fame, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:30
The Kik
De Pul, Uden
19:30
Handsome Poets
Markant Uden, Uden
19:00
The Kik
De Pul, Uden
20:00
Tino Martin
Schouwburg Venray, Venray
Beyond The Labyrinth / John L
Spirit of 66, Verviers
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
20:00
De Kift
Bullekerk, Zaandam
20:45
Songs for Mary: Maartje Wortel / Tim Knol
Dominicanenklooster, Zwolle
20:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
16:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
zondag 06 september 2020
Berget Lewis - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Candy Dulfer - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
David Dam / Soul Live Band - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Jimi Bellmartin - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Certain Animals / Tricklebolt
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
The Norman Beaker Band
Q-Factory, Amsterdam
Theo Lawrence
Paradiso, Amsterdam
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Anamanaguchi
Melkweg, Amsterdam
Christian Löffler
Melkweg, Amsterdam
17:00
Shirma Rouse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Shirma Rouse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Matangi Kwartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
11:30
Michelle David & The Gospel Sessions - Sunday Service
Paradiso, Amsterdam
10:30
Matangi Kwartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Billy Bray Band
Luxor Live, Arnhem
Nits
Luxor Live, Arnhem
Fource
De Bonte Wever, Assen
20:00
Jeff Neve
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Spant!, Bussum
Zuiderparktheater BuitenUIT!
Zuiderparktheater, Den Haag
Clouseau - Tweesprong
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven