Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
18:30
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
Spirit of 66
Verviers
19:30
Theater Kulturhus
Borne
Paleis 12
Brussel
18:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
Warehouse
Amsterdam
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:30
Metropool
Hengelo
Ethias Arena
Hasselt
Theater De Leest
Waalwijk
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Markant Uden
Uden
19:00
Het Bolwerk
Sneek
12:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Thiemeloods
Nijmegen
17:30
De Maaspoort
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
Westbroekpark
Den Haag
15:00
Gerrits Tuin
Zwolle
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
15:00
A4 Drive-in
Roelofarendsveen
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Trix
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Vera
Groningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
17:45
Fruittuin van West
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
16:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Markant Uden
Uden
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
Metropool
Hengelo
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
TivoliVredenburg
Utrecht
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Helling
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Capitole
Gent
Het Depot
Leuven
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Capitole
Gent
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 12 september 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
18:30
Gourmetal: Bodyfarm / Carnation
Effenaar, Eindhoven
Gallowstreet
Paard, Den Haag
Gallows Pole / Laurent Rieppi
Spirit of 66, Verviers
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Kulturhus, Borne
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
18:30
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Melkweg, Amsterdam
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Dri3man / Glennis Grace
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Dikke Dennis & de Røckers
De Bosuil, Weert
20:00
Delore
Simplon, Groningen
20:00
De Sluwe Vos
Het Sieraad, Amsterdam
Dax J B2B Kobosil
Warehouse, Amsterdam
12:00
Danny Vera
Dordrechts Museum, Dordrecht
17:30
Danny Vera
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Carl Palmer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Buscemi
Markant Uden, Uden
19:00
Bruut! & Anton Goudsmit
Het Bolwerk, Sneek
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg Het Park, Hoorn
zondag 13 september 2020
21:00
Yuri Honing Quartet - Bluebeard
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Well Well Well
Thiemeloods, Nijmegen
17:30
Viva Classic Live 2020 - Sef Thissen en diverse gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
16:15
Valentino
Gigant, Apeldoorn
Trijntje Oosterhuis
Melkweg, Amsterdam
TREK Den Haag
Westbroekpark, Den Haag
15:00
Thomas Pol: Room For Jazz - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
19:30
The Snuts
Hall Of Fame, Tilburg
15:00
The Billy Joel Experience
A4 Drive-in, Roelofarendsveen
14:30
Sytse Buwalda
Gelderlandfabriek, Culemborg
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Songwriter Circle: Judy Blank / Tangarine / Tim Knol
De Oosterpoort, Groningen
Set If Off
Trix, Antwerpen
20:00
Seein' Red
dB's, Utrecht
19:30
Roosbeef
Paard, Den Haag
16:00
Roosbeef
Paard, Den Haag
20:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
Protomartyr
Vera, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
17:45
Milou Mignon
Fruittuin van West, Amsterdam
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
16:00
Lorrèn
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Markant Uden, Uden
Leo Sayer
Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Leif de Leeuw Band
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Joris Linssen & Caramba
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
Jimi Hendrix Tribute
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jack and the Weatherman
Paradiso, Amsterdam
17:00
Imagine Netherlands Finale
Muziekgieterij, Maastricht
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
Geoff Tate
Metropool, Hengelo
16:00
Eric Ineke Quartet plays Charlie Parker feat. Tineke Postma
TivoliVredenburg, Utrecht
David Benjamin
Paard, Den Haag
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
Collignon / Maurino - Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Collignon / Maurino - Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
20:00
Camel Power Club
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Musis, Arnhem
20:00
Benjamin Herman / Thomas Pol / Timothy Banchet / Tim Hennekes - Gerrit
Gerrits Tuin, Zwolle
16:00
Atlantis In Mare Nostrum
Paradiso, Amsterdam
16:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen
TivoliVredenburg, Utrecht
12:00
Amsterdam Sinfonietta / Arthur en Lucas Jussen
TivoliVredenburg, Utrecht
10:30
Alma Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Alma Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Alain Clark
Hedon, Zwolle
20:00
Ags Connolly
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 14 september 2020
20:30
The Isolation Sessions: Tony & The Wild
Effenaar, Eindhoven
Stand Atlantic
De Helling, Utrecht
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Kensington
Het Depot, Leuven
Jackie Venson
Spirit of 66, Verviers
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 15 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
The Isolation Sessions: Shaemless
Effenaar, Eindhoven
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
King's X
Spirit of 66, Verviers
JoJo
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen