Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
19:30
Musis
Arnhem
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Cultura
Ede
19:00
Cultura
Ede
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Capitole
Gent
Vera
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Reflektor
Liège
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
P60
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Club Atelier
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
Paard
Den Haag
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Vooruit
Gent
Capitole
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
dinsdag 15 september 2020
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
King's X
Spirit of 66, Verviers
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 16 september 2020
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Flint, Amersfoort
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
20:00
Apneu / Blue Crime / Global Charming
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Procol Harum
Luxor Live, Arnhem
19:30
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Whilk and Misky
Paard, Den Haag
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
19:00
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
20:30
The Isolation Sessions: Reminder
Effenaar, Eindhoven
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Roosbeef
Vera, Groningen
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Mintzkov
Het Depot, Leuven
20:00
AaRON
Reflektor, Liège
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Boerderij, Zoetermeer
The Jimi Hendrix Music Festival Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 17 september 2020
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Alex Roeka - Rauwe Genade
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
Elias Mazian - Extra show
Melkweg, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert
Club Atelier, Amsterdam
Elias
Cinetol, Amsterdam
Bexey
Melkweg, Amsterdam
Joe Kay
Tolhuistuin, Amsterdam
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
Lords of the Underground / M.O.P.
Q-Factory, Amsterdam
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
NBE back on stage
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Elias Mazian
Melkweg, Amsterdam
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
Kaiser Franz Josef
Luxor Live, Arnhem
20:30
De Niemanders
Luxor Live, Arnhem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Procol Harum
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Lewsberg
Vera, Groningen