Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Capitole
Gent
20:30
Effenaar
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
013
Tilburg
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Vera
Groningen
Capitole
Gent
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:30
Cultura
Ede
19:00
Cultura
Ede
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Zundert
Zundert
Boerderij
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Helling
Utrecht
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
21:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Metropool
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
Capitole
Gent
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
Paard
Den Haag
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
dinsdag 15 september 2020
King's X
Spirit of 66, Verviers
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
20:30
The Isolation Sessions: Shaemless
Effenaar, Eindhoven
Bicep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
JoJo
Paradiso, Amsterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 16 september 2020
20:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Boerderij, Zoetermeer
The Jimi Hendrix Music Festival Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
AaRON
Reflektor, Liège
20:00
Mintzkov
Het Depot, Leuven
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roosbeef
Vera, Groningen
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:30
The Isolation Sessions: Reminder
Effenaar, Eindhoven
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
19:00
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Whilk and Misky
Paard, Den Haag
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:30
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
Procol Harum
Luxor Live, Arnhem
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Apneu / Blue Crime / Global Charming
Paradiso, Amsterdam
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 17 september 2020
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Maaspoort, Venlo
21:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
De Helling, Utrecht
Bicep
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Refused
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
21:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Dennis Kolen & Jop Wijlacker - Sounds of Silence
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Ilse DeLange
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:30
Emily H & The Blues Explosion
Café de Cactus, Hengelo
E.T. Explore ME
Metropool, Hengelo
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
21:30
Lewsberg
Vera, Groningen
Maan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Goudse Schouwburg, Gouda
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag