Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Capitole
Gent
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Flint
Amersfoort
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Vera
Groningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
Luxor Live
Arnhem
19:00
Cultura
Ede
21:30
Cultura
Ede
20:00
Het Depot
Leuven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Spirit of 66
Verviers
Capitole
Gent
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Musis
Arnhem
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Hof 88
Almelo
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
013
Tilburg
Theater De Veste
Delft
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Reflektor
Liège
Vooruit
Gent
Catharinakapel
Harderwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Hall Of Fame
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Roma
Antwerpen
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Agnietenhof
Tiel
C.C. Zundert
Zundert
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Club Atelier
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Capitole
Gent
21:30
Vera
Groningen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
dinsdag 15 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
King's X
Spirit of 66, Verviers
JoJo
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Bicep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 16 september 2020
20:30
Whilk and Misky
Paard, Den Haag
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Boerderij, Zoetermeer
The Jimi Hendrix Music Festival Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Isolation Sessions: Reminder
Effenaar, Eindhoven
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Flint, Amersfoort
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roosbeef
Vera, Groningen
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Procol Harum
Luxor Live, Arnhem
19:00
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
20:00
Mintzkov
Het Depot, Leuven
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
20:00
Apneu / Blue Crime / Global Charming
Paradiso, Amsterdam
20:00
AaRON
Reflektor, Liège
donderdag 17 september 2020
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
Yuri Honing Acoustic Quartet - Bluebeard
Catharinakapel, Harderwijk
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Maaspoort, Venlo
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thundermother
Hall Of Fame, Tilburg
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
De Helling, Utrecht
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
The Jimi Hendrix Music Festival Utrecht
De Helling, Utrecht
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
21:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Agnietenhof, Tiel
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Zundert, Zundert
Refused
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Procol Harum
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:00
NBE back on stage
Paradiso, Amsterdam
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert
Club Atelier, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Maan
De Oosterpoort, Groningen
Lords of the Underground / M.O.P.
Q-Factory, Amsterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
21:30
Lewsberg
Vera, Groningen
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kaiser Franz Josef
Luxor Live, Arnhem
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Stoep, Spijkenisse