Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Hedon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
21:30
Vorstin
Hilversum
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Bel Air Breda
Breda
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Peppel
Zeist
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Café de Cactus
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
De Roma
Antwerpen
De Kattendans
Bergeijk
013
Tilburg
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Dynamo
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Forum Theater
Sittard
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
N.H. Kerk
Heino
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Hedon
Zwolle
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Corneel
Lelystad
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
P3
Purmerend
Vorstin
Hilversum
vrijdag 18 september 2020
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
John Hackett Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Jimi Hendrix Tribute
Hedon, Zwolle
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
20:00
Inge van Calkar
Gebr. De Nobel, Leiden
IAM
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Highway Chile
Bel Air Breda, Breda
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Henk Pepping / Ruben Hoeke
Gelderlandfabriek, Culemborg
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Fuse
Chassé Theater, Breda
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fred van Leer - FRED & FRIENDS
Ahoy, Rotterdam
20:30
Franck Carducci Band
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Dr. Rude X Aversion Sitdown Concert XXL
P60, Amstelveen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht)
Doornroosje, Nijmegen
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Def Americans
De Peppel, Zeist
19:30
De Witte Kunst
Melkweg, Amsterdam
20:30
De Sunset Travelers
Café de Cactus, Hengelo
De Sluwe Vos & Sjamsoedin
Metropool Enschede, Enschede
De Kift
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
David Benjamin
Paard, Den Haag
20:30
Das Sound Kollektiv
Hedon, Zwolle
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Chef'Special
013, Tilburg
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Call It Off - Farewell show
Dynamo, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Born Stuyven & Eric Nouwens
CHV Noordkade, Veghel
Bökkers
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
20:30
Blue Crime / Flowers
EKKO, Utrecht
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Beethoven 2020: StarkLinnemann Trio & Quartet
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - Rauwe Genade
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 19 september 2020
20:00
WIES
Simplon, Groningen
20:00
Wallace Vanborn
Het Depot, Leuven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
U2ONE
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Tribute to the '90s: Green Lizard / Rudeboy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tribute Night: Neil Diamond
Forum Theater, Sittard
21:00
Toontje Lager
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Tino Martin
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Tina Turner Tribute
N.H. Kerk, Heino
This Is Jackson
De Oosterpoort, Groningen
The Jimi Hendrix Music Festival Uden
De Pul, Uden
21:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Fluor, Amersfoort
Tabitha
Hedon, Zwolle
Suzan & Freek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Suzan & Freek
Dordrechts Museum, Dordrecht
15:00
Steffen Morrison
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Stef Bos - Bloemlezing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Spectrum of Delusion (cd presentatie) / Shinigami
Q-Factory, Amsterdam
Space Of Variations
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Same Old
Simplon, Groningen
Rootsriders
Corneel, Lelystad
20:00
Roosbeef
De Casino, Sint-Niklaas
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
Rob Scheepers - Gulzig
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Agnietenhof, Tiel
20:00
Purple Project
P3, Purmerend
Procol Harum
Vorstin, Hilversum