Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Nor
Heerlen
De Amer
Amen
20:00
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Musis
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Korzo
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
19:15
Vooruit
Gent
21:30
Vooruit
Gent
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Capitole
Gent
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:45
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
19:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Pul
Uden
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Fluor
Amersfoort
Paard
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Singer Theater
Laren
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Theater de Mythe
Goes
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Iduna
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Pieterskerk
Utrecht
Compagnietheater
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Paard
Den Haag
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
Jan van Besouw
Goirle
De Smeltkroes
Maarheeze
BIRD
Rotterdam
20:00
Charlatan
Gent
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Dynamo
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Energiehuis
Dordrecht
19:45
Energiehuis
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Den Bolder
Waspik
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
De Oostkerk
Middelburg
21:30
De Oostkerk
Middelburg
20:45
Zik Zak
Ittre
Strijp-S
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
16:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
19:00
Orpheus
Apeldoorn
vrijdag 02 oktober 2020
Mostly Autumn
Nieuwe Nor, Heerlen
Opera Alaska
De Amer, Amen
20:00
PATAT MET: MEIS + STELLA
Vorstin, Hilversum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Paul Carrack - The 20/20 Tour
Musis, Arnhem
Petra Berger - Pure Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Popronde Poppodium Pre-Party
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
21:15
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rewire x Korzo #17
Korzo, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
19:15
Roosbeef
Vooruit, Gent
21:30
Roosbeef
Vooruit, Gent
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Theater de Purmaryn, Purmerend
Son Mieux
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Son Mieux
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Soulsister
Capitole, Gent
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Stage 1,5: Irrational Library presents The Fire Harvest + Combo Qazam
Patronaat, Haarlem
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:45
Stones Sessions
Bibelot, Dordrecht
Suzan & Freek
Paard, Den Haag
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ten Times A Million
Mezz, Breda
20:00
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
De Pul, Uden
21:30
The Bluebirds - Elske DeWall, Krystl en Rachèl Louise
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
The Bluebirds - Elske DeWall, Krystl en Rachèl Louise
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Theater Dakota, Den Haag
21:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Theater Dakota, Den Haag
20:00
The Overslept
Fluor, Amersfoort
The Slackers
Paard, Den Haag
Thijs Boontjes
Bibelot, Dordrecht
This Is Jackson
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
20:15
Vera Mann - Goesting
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
ATLAS Theater, Emmen
20:00
We Are Hunters
Grenswerk, Venlo
20:00
X Raiders
Iduna, Drachten
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
zaterdag 03 oktober 2020
19:30
Adrían Rodríguez Van der Spoel / Música Temprana
Pieterskerk, Utrecht
Afrovibes Amsterdam
Compagnietheater, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Ava Nova
Paard, Den Haag
15:30
Balboa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Blackwave.
BIRD, Rotterdam
20:00
Blanks
Charlatan, Gent
BLEACH - A TRIBUTE TO NIRVANA
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech
Dynamo, Eindhoven
20:00
Brainpower
Simplon, Groningen
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
Candy Dulfer
Energiehuis, Dordrecht
19:45
Candy Dulfer
Energiehuis, Dordrecht
Cashmyra / Delore / Isa Zwart / Seewolf
Neushoorn, Leeuwarden
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
20:45
Dario Mars and The Guillotines
Zik Zak, Ittre
Das Oktober Metalfest
Strijp-S, Eindhoven
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
16:00
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
20:30
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
20:30
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Def Americans
Het Podium, Hoogeveen
Doe Maar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
Dolly Dots - Sisters on Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater De Lievekamp, Oss
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Orpheus, Apeldoorn