Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Theater De Veste
Delft
Paradiso
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
22:15
't Zand Brabants Gastvrij
Oirschot
Compagnietheater
Amsterdam
Botanique
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
Groene Engel
Oss
Wesopa Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
BIRD
Rotterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
De Oostkerk
Middelburg
19:00
Munttheater
Weert
19:00
Flint
Amersfoort
19:00
De Domijnen
Sittard
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Metropool Enschede
Enschede
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Vooruit
Gent
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
De Maaspoort
Venlo
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater de Mythe
Goes
19:30
Werftheater
Utrecht
Paard
Den Haag
Hall Of Fame
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
EKKO
Utrecht
19:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Spot
Middelburg
De Amer
Amen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Dokbox
Gent
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Paard
Den Haag
Musis
Arnhem
Neushoorn
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
AFAS Live
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
dB's
Utrecht
donderdag 01 oktober 2020
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
22:15
Tim Akkerman
't Zand Brabants Gastvrij, Oirschot
vrijdag 02 oktober 2020
Afrovibes Amsterdam
Compagnietheater, Amsterdam
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
De Niemanders
Groene Engel, Oss
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Petra Berger - Pure Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
De Harmonie, Leeuwarden
Iris Hond
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
Karsu
BIRD, Rotterdam
Son Mieux
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Chaos
Chassé Theater, Breda
19:00
Blanks
Paradiso, Amsterdam
19:00
Ex Deo / Fleshgod Apocalypse
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
19:00
Carolina Dijkhuizen / Laise Sanchez / Shirma Rouse - The Soul Diva’s
Munttheater, Weert
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
19:00
Martijn Fischer zingt Hazes
De Domijnen, Sittard
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Theater Dakota, Den Haag
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
Visions Of Atlantis
Metropool Enschede, Enschede
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Remy van Kesteren - Het theater als huiskamer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Roosbeef
Vooruit, Gent
19:30
Jack Poels - Blauwe Vear
Luxor Live, Arnhem
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
The Bluebirds - Elske DeWall, Krystl en Rachèl Louise
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Figi Theater, Zeist
19:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
De Maaspoort, Venlo
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
The Slackers
Paard, Den Haag
De Kift
Hall Of Fame, Tilburg
MICH
Bitterzoet, Amsterdam
Def Americans
Luxor Live, Arnhem
Broeder Dieleman
Maassilo, Rotterdam
Hudson Taylor
EKKO, Utrecht
19:45
Stones Sessions
Bibelot, Dordrecht
20:00
X Raiders
Iduna, Drachten
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
De Pul, Uden
20:00
Leafs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lo-fi Le-vi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bishop Nehru
Simplon, Groningen
20:00
We Are Hunters
Grenswerk, Venlo
20:00
Leif de Leeuw Band
Fluor, Amersfoort
20:00
The Overslept
Fluor, Amersfoort
20:00
Herb's Excellent Adventure / Stakbabber
P3, Purmerend
20:00
Amsterdam Klezmer Band
De Spot, Middelburg
Opera Alaska
De Amer, Amen
20:00
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
20:00
Soulsister
Capitole, Gent
20:00
Heroes: Waltzburg, Kitchenette & The Lost Noise - support your locals
De Flux, Zaandam
20:00
Ten Times A Million
Mezz, Breda
20:00
Goldband / Willy Organ - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
20:00
LANDER & ADRIAAN, THECOLORGREY
Dokbox, Gent
20:00
Dry Riverbed Trio / Merel van de Keer / Mindblow
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
High Hi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rewire x Korzo #17
Korzo, Den Haag
20:00
PATAT MET: MEIS + STELLA
Vorstin, Hilversum
20:00
Anne-Fay’s Reaspora
Melkweg, Amsterdam
20:00
Elke Vierveijzer - Lucht
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
Suzan & Freek
Paard, Den Haag
Paul Carrack - The 20/20 Tour
Musis, Arnhem
This Is Jackson
Neushoorn, Leeuwarden
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
Dolly Dots - Sisters on Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Basia Bulat
Paradiso, Amsterdam
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
ATLAS Theater, Emmen
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
Thijs Boontjes
Bibelot, Dordrecht
Jimi Hendrix Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dossier Boombap
dB's, Utrecht