Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Sint-Michaëlkerk
Zuidschermer
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
DE Studio
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
P60
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Doornroosje
Nijmegen
Metropool Enschede
Enschede
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Chassé Theater
Breda
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
11:00
De Bijloke
Gent
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:00
P3
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
20:00
De Spot
Middelburg
19:00
Theater Dakota
Den Haag
21:00
Theater Dakota
Den Haag
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:30
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Parktheater
Eindhoven
De Bogaard
Sint-Truiden
Trix
Antwerpen
20:00
Dokbox
Gent
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kursaal Oostende
Oostende
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Annabel
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
21:15
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Strijp-S
Eindhoven
20:45
Zik Zak
Ittre
19:00
De Oostkerk
Middelburg
21:30
De Oostkerk
Middelburg
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 03 oktober 2020
15:30
SLOPER - Middagshow
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Sint-Michaëlkerk, Zuidschermer
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
De Meester, Almere
21:30
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Philippe Lemm Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Paul Carrack - The 20/20 Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Ocobar - On the Road Again
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Mudhoney
Doornroosje, Nijmegen
Mostly Autumn
Metropool Enschede, Enschede
MICH
EKKO, Utrecht
Metropole Orkest Big Band Plays Chris McGregor
TivoliVredenburg, Utrecht
Mercy John - Let It Go Easy
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
Mart Hillen - In Concert
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
19:15
Lucas Hamming - Haast
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Lucas Hamming - Haast
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Loïs Lane - 35 jaar
Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Spandau Ballet, tribute by STEAL
Muziekcafé Helmond, Helmond
11:00
Listen To The Lamb: Peenhoise
De Bijloke, Gent
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Leifur James
Melkweg, Amsterdam
20:00
Leif de Leeuw Band
DRU Industriepark, Ulft
20:15
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leafs
013, Tilburg
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
20:00
Karsu
Burgerweeshuis, Deventer
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
20:00
John Waite
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
20:00
Joe Buck
De Spot, Middelburg
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
De Bogaard, Sint-Truiden
Ibe
Trix, Antwerpen
20:00
Ian Clement / ILA
Dokbox, Gent
21:00
Hexvessel / Jonathan Hulten
V11, Rotterdam
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hello Adele
Kursaal Oostende, Oostende
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fresku
Annabel, Rotterdam
Feuerengel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
EZGİ KÖROĞLU
Paradiso, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
21:15
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater De Lievekamp, Oss
Dolly Dots - Sisters on Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
Doe Maar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Def Americans
Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
20:30
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
Das Oktober Metalfest
Strijp-S, Eindhoven
20:45
Dario Mars and The Guillotines
Zik Zak, Ittre
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer