Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
P3
Purmerend
21:00
Theater Dakota
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
Het Bolwerk
Sneek
21:15
Orpheus
Apeldoorn
21:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
De Oostkerk
Middelburg
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Energiehuis
Dordrecht
22:00
Theater De Veste
Delft
22:15
Metropool
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
23:00
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
De Kunsthal
Rotterdam
Botanique
Brussel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Den Bolder
Waspik
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
11:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
11:30
DRU Industriepark
Ulft
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
13:30
DeLaMar
Amsterdam
14:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Café de Cactus
Hengelo
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
15:30
DRU Industriepark
Ulft
16:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
16:00
Poppodium Volt
Sittard
16:30
DeLaMar
Amsterdam
18:30
De Oosterkerk
Zeist
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Helling
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Dokbox
Gent
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hall Of Fame
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Flux
Zaandam
dB's
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Paard
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 03 oktober 2020
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
Philippe Lemm Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Mostly Autumn
Metropool Enschede, Enschede
Junkyard Dogs
Het Bolwerk, Sneek
21:15
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Vera Mann - Goesting
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
De Oostkerk, Middelburg
21:30
Lucas Hamming - Haast
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
22:00
LIVE: Spandau Ballet, tribute by STEAL
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Candy Dulfer
Energiehuis, Dordrecht
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
22:15
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Worakls
013, Tilburg
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
zondag 04 oktober 2020
Afrovibes Rotterdam
De Kunsthal, Rotterdam
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
DIEHELEDING - 1001
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jeangu Macrooy
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Alex Roeka - Rauwe Genade
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
11:30
Boh Foi Toch
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
11:30
Boh Foi Toch
DRU Industriepark, Ulft
12:00
Nancy Deusings / Peter van Kempen - We’re in this love together with J
Theater Kerkrade, Kerkrade
13:30
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
14:00
Wibi Soerjadi
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Boozy / Herman Brusselmans / Karel Kanits / The Sissies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Hans Vandenburg
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Bas Kors / Bram Slinger / Drukwerk2 / Erik Bes / George Menkveld / Har
Café de Cactus, Hengelo
15:00
Indepts
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Nol Havens (solo)
Roepaen, Ottersum
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
15:00
Benjamin de Groot (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
15:30
Boh Foi Toch
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
15:30
Boh Foi Toch
DRU Industriepark, Ulft
16:00
Jurgen Burdorf
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
16:00
Ack van Rooyen / Juraj Stanik
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
16:00
Anna Nita
Poppodium Volt, Sittard
16:30
De grote drie in concert
DeLaMar, Amsterdam
18:30
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Oosterkerk, Zeist
19:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oranssi Pazuzu
De Helling, Utrecht
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
Manifesto, Hoorn
20:00
John Waite
Fluor, Amersfoort
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Mxrcxl (album release show) + SØWT
Baroeg, Rotterdam
20:00
SCHNTZL
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jef Neve
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Nancy Deusings
Theater Kerkrade, Kerkrade
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Fifty Foot Combo
Dokbox, Gent
Paul Carrack - The 20/20 Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dossier Boombap
Hall Of Fame, Tilburg
Michael Franti & Spearhead
Ancienne Belgique (AB), Brussel
I Grade Dub
De Flux, Zaandam
Josh Graham
dB's, Utrecht
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rob Dekay
Effenaar, Eindhoven
Elvis Symphonic
Kursaal Oostende, Oostende
Sandra van Nieuwland
De Pul, Uden
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Bruel
Vorst Nationaal, Brussel
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
Calling Elvis
Effenaar, Eindhoven
20:30
Leafs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Corridor (Can)
EKKO, Utrecht
20:30
Stef Kamil Carlens - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
20:30
Lewsberg
Paard, Den Haag
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kikagaku Moyo
Paradiso, Amsterdam
maandag 05 oktober 2020
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Di-rect
Paard, Den Haag
Thundercat
Melkweg, Amsterdam
RED
De Helling, Utrecht
20:00
Alberta Cross
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Luwten
Patronaat, Haarlem