Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
De Spot
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. De Mol
Lier
Corneel
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Veur Theater
Leidschendam
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:45
Zik Zak
Ittre
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Duycker
Hoofddorp
22:00
Vorstin
Hilversum
Café de Cactus
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cacaofabriek
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
18:45
Handelsbeurs
Gent
De Eendracht
Gemert
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
Paard
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Machinefabriek
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
La Madeleine
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Chassé Theater
Breda
't Theaterke
Best
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
DNK
Assen
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
19:45
Trix
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
vrijdag 16 oktober 2020
Danny Vera
Doornroosje, Nijmegen
Judy Blank
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Kom, Nieuwegein
Def Americans
De Spot, Middelburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fuse live
Koningshof, Maassluis
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Mol, Lier
The Billy Joel Experience
Corneel, Lelystad
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Y&T
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Fischer zingt Hazes
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Fischer zingt Hazes
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:45
RNTN: Machine Gun plays AC/DC
Zik Zak, Ittre
JB Meijers - Deltaboy
Theater De Boerderij, Huizen
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Popronde Pre-Party
Duycker, Hoofddorp
22:00
HILLYWOOD RAINBOW BALL
Vorstin, Hilversum
Sabine Uitslag / The Marshalls
Café de Cactus, Hengelo
Nona
Metropool, Hengelo
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Duffhues
Cacaofabriek, Helmond
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Posthuis Theater, Heerenveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Stage 1,5: Subroutine Weekend Part I: Apneu + Global Charming
Patronaat, Haarlem
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jim White
Patronaat, Haarlem
Ares
Patronaat, Haarlem
20:00
Yung Nnelg
Patronaat, Haarlem
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Rob Dekay
Simplon, Groningen
Sophia Kruithof
De Oosterpoort, Groningen
An Evening With Peter Hook & The Light
De Oosterpoort, Groningen
Peaking Lights
Simplon, Groningen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Goudse Schouwburg, Gouda
Fleurie & Ruelle
So What!, Gouda
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
18:45
Flying Horseman
Handelsbeurs, Gent
Rob Scheepers - Gulzig
De Eendracht, Gemert
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Doe Maar
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Karsu
Effenaar, Eindhoven
Willeke Alberti
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ruud Hermans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Paceshifters
Burgerweeshuis, Deventer
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Burgerweeshuis, Deventer
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
Nederpop All Stars - Unplugged
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nederpop All Stars - Unplugged
Podium Hoge Woerd, De Meern
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Machinefabriek, Coevorden
Lucas Hamming - Haast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Highlight Tribe
La Madeleine, Brussel
De Mens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Les Cowboys Fringants
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Regarde Les Hommes Tomber
Botanique, Brussel
Flip Noorman - Leonard Cohen
Chassé Theater, Breda
Chris Verlaan - Man in de Maak
't Theaterke, Best
Popronde Pre-party
Gebouw-T, Bergen op Zoom
This Is Jackson
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De eeuw van Harry Belafonte
DNK, Assen
Eefje De Visser
Luxor Live, Arnhem
Remy van Kesteren
Gigant, Apeldoorn
Lebbis - De Ervaring
Orpheus, Apeldoorn
Mark Foggo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Remy van Kesteren
Gigant, Apeldoorn
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
19:45
Ares
Trix, Antwerpen
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niccolo Fabi
Q-Factory, Amsterdam
Leif Vollebekk
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Snelle
AFAS Live, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan als
De Kleine Komedie, Amsterdam
A.Rose
Paradiso, Amsterdam
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Pearl Jam UK
Melkweg, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dinner and music with Stips and Brokamp
Q-Factory, Amsterdam
Blackwave.
Paradiso, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam