Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Posttheater
Arnhem
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
21:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Zaantheater
Zaandam
21:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Ledeltheater
Oostburg
21:30
Vera
Groningen
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:45
Parktheater
Eindhoven
22:00
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
Paard
Den Haag
Botanique
Brussel
Merleyn
Nijmegen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Boom Chicago
Amsterdam
Musis
Arnhem
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Cammeleur
Dongen
The BOX
Hilvarenbeek
AFAS Live
Amsterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
14:00
Poppodium Volt
Sittard
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Fulcotheater
IJsselstein
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Flint
Amersfoort
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Parktheater
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
18:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Musis
Arnhem
19:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Meervaart
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Luxor Live
Arnhem
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Capitole
Gent
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
De Oosterkerk
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:45
Paradiso
Amsterdam
21:30
Musis
Arnhem
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
De Roma
Antwerpen
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Martiniplaza
Groningen
Fifth|NRE
Eindhoven
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:45
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 10 oktober 2020
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
21:15
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater Hofpoort, Coevorden
21:15
Shirma Rouse - Acoustic Sessions
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
21:30
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Rootsriders - Marley75
Ledeltheater, Oostburg
21:30
Paceshifters
Vera, Groningen
21:30
The Best of the Carpenters
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
Roosbeef
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:45
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
American Aquarium
De Oosterpoort, Groningen
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
zondag 11 oktober 2020
One In The Jungle Fest
Willemeen, Arnhem
HERFSTFEST – Drumfestival
Paard, Den Haag
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Electrobel: SHMLSS + JERONIMUS + DEEDEE
Merleyn, Nijmegen
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Musis, Arnhem
Rob Scheepers - Gulzig
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
FEMME
The BOX, Hilvarenbeek
K3 - Dromentour
AFAS Live, Amsterdam
12:00
Paul van Loo - Appeltaartmatinee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
14:00
Gulls / Solomon
Poppodium Volt, Sittard
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Fulcotheater, IJsselstein
14:30
Paul de Leeuw / Simone Kleinsma - Zonder Jou
Chassé Theater, Breda
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Alain Mulder / Lionel Kistemaker
Gigant, Apeldoorn
15:00
Lisa Ké
Roepaen, Ottersum
15:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Lindark (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
15:00
Dieter van der Westen / Eric van der Westen
Porgy en Bess, Terneuzen
Barbara Dex / Bart Herman
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
16:15
Electric Hollers
Gigant, Apeldoorn
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
18:00
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Pita / Pyro
Effenaar, Eindhoven
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Dadju
Rockhal, Esch zur Alzette
Habib Koité & Bamada
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Levellers
Het Depot, Leuven
20:00
Focus
De Bosuil, Weert
20:00
Sages Comme des Sauvages
Botanique, Brussel
20:00
Badi
Botanique, Brussel
20:00
Beethoven Marathon
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
013, Tilburg
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Bibelot, Dordrecht
20:00
VanWyck - This Concert Will Save Your Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yung Nnelg
Dynamo, Eindhoven
20:00
Helden Fan Hjir
Het Bolwerk, Sneek
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
TivoliVredenburg, Utrecht
Clouseau
Capitole, Gent
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
The Analogues - REVOLVER
AFAS Live, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Oosterkerk, Zeist
20:30
Davina Michelle 'my own world' tour
De Oosterpoort, Groningen
Mudhoney
Tolhuistuin, Amsterdam
20:45
Bart Moeyaert / Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
21:30
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
maandag 12 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Jaga Jazzist
De Roma, Antwerpen
18:30
Murder Ballad
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Faces on TV
Melkweg, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
TaxiWars
Fifth|NRE, Eindhoven
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
The 1975
Ziggo Dome, Amsterdam
UB40
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Popeye presents: Mercy John
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Trust Us We're Liars
Effenaar, Eindhoven
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
20:45
The Murder Ballad
Goudse Schouwburg, Gouda