Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Burgerweeshuis
Deventer
Patronaat
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Depot
Leuven
Q-Factory
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
EKKO
Utrecht
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Hasselt
Hasselt
De Bosuil
Weert
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Simplon
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
De Zwerver
Oostende
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Lotto Arena
Antwerpen
C.C. De Schakel
Waregem
Lux
Nijmegen
Bimhuis
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Corneel
Lelystad
Het Bolwerk
Sneek
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Koninklijk Circus
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
So What!
Gouda
Podium Victorie
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Roma
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Q-Factory
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium 't Beest
Goes
AFAS Live
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Hoftheater
Raalte
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
La Madeleine
Brussel
donderdag 14 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Lievekamp, Oss
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mother's Finest
Burgerweeshuis, Deventer
Monomyth
Patronaat, Haarlem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mathilde Santing: Before the Parade
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marble Sounds
TivoliVredenburg, Utrecht
Los Lobos
Het Depot, Leuven
Levante
Q-Factory, Amsterdam
Leo Blokhuis / Ricky Koole / Robert Jan Stips / Strange Brew
Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Legendary Albums Live - The Rolling Stones’ Sticky Fingers
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kommil Foo - Oogst
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Josbros en SiNNiWAVi (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Jordan Mackampa
BIRD, Rotterdam
Jonathan Bree
Bitterzoet, Amsterdam
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. Strombeek, Grimbergen
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Zaantheater, Zaandam
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Hasselt, Hasselt
Jack Poels - Blauwe Vear
De Bosuil, Weert
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Chassé Theater, Breda
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Her Majesty
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Veluvine, Nunspeet
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Munttheater, Weert
De Fransse Eijkel - Subtropique
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniel Lohues - Nieuw programma
Schouwburg Hengelo, Hengelo
CZARFACE
Simplon, Groningen
Conception
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Cassels
De Zwerver, Oostende
Cameretten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Gabriels - De wetten van de Jungle
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Awkward I - KYD
Lux, Nijmegen
Arild Andersen Trio
Bimhuis, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Hof 88, Almelo
Amadou & Mariam
De Oosterpoort, Groningen
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 15 mei 2020
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Voltage
Corneel, Lelystad
Vinny Appice Band
Het Bolwerk, Sneek
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Triple-R
Luxor Live, Arnhem
Tops
Paradiso, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Thijs Borsten & Izaline Calister
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Yellowjackets
Boerderij, Zoetermeer
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
De Kattendans, Bergeijk
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Elvis Concert
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Goudse Schouwburg, Gouda
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tess et les moutons
So What!, Gouda
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Steel Pulse
De Roma, Antwerpen
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Russian Village Boys
Q-Factory, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronnie James Dio tribute
Podium 't Beest, Goes
Ronnie Flex & Deuxperience Band
AFAS Live, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Queen The Music
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Percossa - Unplugged
Hoftheater, Raalte
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
Nora Hamzawi
La Madeleine, Brussel