Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Doelen
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Jan van Besouw
Goirle
Altstadt
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Paleis 12
Brussel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Livestream
Online
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Maassilo
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
La Madeleine
Brussel
DeLaMar
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Doelen
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
BIRD
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Annabel
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
4AD
Diksmuide
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Munttheater
Weert
Theater Hof 88
Almelo
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Vooruit
Gent
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vorst Nationaal
Brussel
Q-Factory
Amsterdam
18:30
Burgerhaven
Deventer
Scheldetheater
Terneuzen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Speeldoos
Baarn
Vera
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Metropool
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Hedon
Zwolle
Hoftheater
Raalte
Mezz
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Melkweg
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Boerderij
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
12:00
Paradiso
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Podium 't Beest
Goes
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nijverheid
Utrecht
Musis
Arnhem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Theater aan de Brink
laren
Burgerweeshuis
Deventer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agnietenhof
Tiel
18:30
De Spot
Middelburg
Vera
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Paard
Den Haag
La Madeleine
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
dinsdag 20 april 2021
Johan Goossens - In het beste geval
De Muze, Noordwijk
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
De Doelen, Rotterdam
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
Bongeziwe Mabandla
Altstadt, Eindhoven
Bongeziwe Mabandla
Altstadt, Eindhoven
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
5 Seconds of Summer
Paleis 12, Brussel
woensdag 21 april 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wende Snijders - de Wildernis
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vlamousse - Saampies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
V11 GAAT LIVE: DJ’S HALBSTARK + MENSENSCHUW
V11, Rotterdam
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
The Analogues - Let It Be: abbey road
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Tame Impala
Livestream, Online
Sven Ratzke - Where Are We Now
Schouwburg Het Park, Hoorn
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rhye
Maassilo, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Polo & Pan
La Madeleine, Brussel
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
12:00
Personal Trainer
Paradiso, Amsterdam
20:00
Percossa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
20:00
Lucas & Arthur Jussen
De Doelen, Rotterdam
Janne Schra - Janne & de Vogels
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jaga Jazzist
BIRD, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen
Theater de Speeldoos, Baarn
Fresku
Annabel, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Fleddy Melculy
4AD, Diksmuide
20:00
Eric Vloeimans' Gatecrash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Munttheater, Weert
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
18:30
De Nederlandse Bachvereniging
TivoliVredenburg, Utrecht
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Brigitte Heitzer / Rene van Kooten
Flint, Amersfoort
Beach Bunny
Paradiso, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alvin Curran
Vooruit, Gent
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
A-ha- Hunting High and Low Live
Vorst Nationaal, Brussel
donderdag 22 april 2021
Wouter Planteijdt
Q-Factory, Amsterdam
18:30
Wende Snijders
Burgerhaven, Deventer
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Scheldetheater, Terneuzen
Vreemde Kostgangers
Scheldetheater, Terneuzen
Vera Mann - Goesting
Theater de Speeldoos, Baarn
Thijs Boontjes
Vera, Groningen
20:00
Testevent: Wies
Fluor, Amersfoort
20:00
T-5
Metropool, Hengelo
Sven Ratzke - Where Are We Now
Schaffelaartheater, Barneveld
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Hoftheater, Raalte
Sandra van Nieuwland
Mezz, Breda
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rhye
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kattendans, Bergeijk
Popa Chubby
Boerderij, Zoetermeer
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Theater de Kom, Nieuwegein
12:00
Personal Trainer
Paradiso, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Het Klooster, Woerden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Podium 't Beest, Goes
Mintzkov
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Michaël Gabriël
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Luke Cohlen / Upsammy
De Nijverheid, Utrecht
Lucas Hamming
Musis, Arnhem
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Kevin
Hedon, Zwolle
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Kamer met Uitzicht - Spinvis in VR
De Helling, Utrecht
Johan Goossens - In het beste geval
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jake Isaac
Tolhuistuin, Amsterdam
Jaga Jazzist
Doornroosje, Nijmegen
iamnotshane
Paradiso, Amsterdam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater aan de Brink, laren
Elvana
Burgerweeshuis, Deventer
Edson Da Graça - Zoals het hoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Douwe Bob - theatertour 2021
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
18:30
Danny Vera
De Spot, Middelburg
Corijn
Vera, Groningen
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
Billy Ocean
Doornroosje, Nijmegen
Beperkt Houdbaar - De Première
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Barry Jurjus / Ties Mellema [pilot event]
Paard, Den Haag
Balkan Trafik!
La Madeleine, Brussel
Ares / S10 / Wende Snijders / Willem / Yung Nnelg - Insane in Carré
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam